Ez pedig a futás. Természetesen most sem felejtette el magával vinni stábját, de legalábbis egyik fotósát, az általa komponált képet pedig ki is tolta Facebook-oldalára:
A "stáb" videón is megörökítette az utókornak a moszkvai sprintet: lassított felvételen tekinthetjük meg, amint a magyar külgazdasági és külügyminiszter a folyóparton nyargal, járókelőket előzget, hóbuckákat ugrik át, és csak fut, fut, fut.
Szijjártó Péter persze nem futkározni ment az orosz fővárosba, hanem Orbán Viktort kísérte el – a magyar kormányfő ma délután teszi tiszteletét Vlagyimir Putyinnál –, és Szergej Lavrov orosz külügyminiszterrel is találkozik.
A külgazdasági és külügyminiszter általában is meglepő részletességgel dokumentálja külföldi útjait a Facebookon. Így olvas például újságot az éjszaka sötétjében:
A vállalat szerint az intézkedés több uniós jogelvet sért.

350 vagy 400? Forintpálya az olajválság, a kamat és az euróálom között – Interjú
A magyar eszközök most immunisak a globális válságra – Klasszis Podcast




