|
| MTI Fotó |
Ötnapos hivatalos látogatásra Jordániába utazik vasárnap Áder János - közölte a Köztársasági Elnöki Hivatal. Az államfőt útjára elkíséri felesége, Herczegh Anita is.
Magyar köztársasági elnök utoljára 2008-ban járt a Jordán Hásimita Királyságban, 2013-ban pedig Orbán Viktor miniszterelnök tárgyalt az országban.
Jordániai tartózkodása során a magyar államfőt és feleségét fogadja II. Abdalláh jordániai uralkodó. Áder János megbeszélést folytat Hani-Al Mulki miniszterelnökkel, Fejszál el-Fajez szenátusi elnökkel és Atef Taravneh képviselőházi elnökkel.
Áder János Jordániában felszólal a Tudomány Világfóruma (WSF) 8. tanácskozásának megnyitóján és megtekinti az Akabai Különleges Gazdasági Övezetet.
A külügyminiszter szerint Szijjártó Péterék sok mindent ledaráltak.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el
350 vagy 400? Forintpálya az olajválság, a kamat és az euróálom között – Interjú




