A Nemzeti Népegészségügyi Központ mai közlése szerint a vizsgált városok közül emelkedő tendencia Debrecen, Nyíregyháza, Salgótarján, Székesfehérvár, Tatabánya és Zalaegerszeg esetében látható, míg Szombathelyen enyhe csökkenést jegyeztek fel.
A koronavírus örökítőanyagának koncentrációja 13 mintavételi helyen a "mérsékelt", 9 településen pedig az "emelkedett" kategóriába sorolható.
Eközben egyes országok már fordulatra készülnek a Covid-válságkezelésben. Erről itt írtunk:
Az orosz állítás szerint személyi sérülés nem történt.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




