Telegram-üzenetében a diplomata az orosz csapatok által elkövetett háborús bűnökről szóló amerikai állításokról azt mondta, azok csupán Oroszország "soha nem látott mértékű démonizálásának részei", valamint azt vetette Washington szemére, hogy "hibrid háborút" folytat Oroszország ellen.
"E washingtoni vádak célja az, hogy igazolja saját, az ukrajnai válságot csak tovább mélyítő lépéseit" - jelentette ki Antonov.
(MTI)
Újabb izgalmas nap a kapitalisták számára.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




