2p

Két nap alatt elfogytak a 499 eurós éves bérletek a Wizz Airnél, a fapados társaság megfontolja újabb sorozat kibocsátását.

Az augusztus 13-i meghirdetéstől számítva 48 órán belül elfogyott a Wizz Air szinte korlátlan utazást biztosító All You Can Fly éves bérlete – derül ki a Telex szemléjéből, mely a Bloombergre hivatkozik. Mint írják, a 499 euróba (195 ezer forint) kerülő bérletből 10 ezer darabot adtak el, a Wizz Air szóvivője pedig azt mondta, még vizsgálják, hogy újabb sorozatot bocsássanak-e ki a bérletből.

Az ajánlat kecsegtetően hangzott, ám van néhány kitétel, amit az utasoknak be kell tartaniuk:

  • az utazások a bérlet árán felül 9,99 euróba, vagyis majdnem négyezer forintba kerülnek;
  • a jegyeket csak 72 órával az indulás előtt lehet lefoglalni, már ha marad addig hely a repülőkön;
  • a foglalás nem tartalmaz poggyászt és külön helyfoglalási lehetőséget;
  • és ha valaki mégsem utazik a lefoglalt jegyével, annak ki kell fizetnie egy büntetést.

Van apróbetűs rész
Van apróbetűs rész
Fotó: Pixabay

A rivális Ryanair vezetője, Michael O’Leary szerint a Wizz Air ajánlata csak marketingátverés. mert a legtöbb járaton nem lesz hely, ha csak indulás előtt három nappal lehet majd rájuk foglalni, a légitársaság azonban cáfolta a konkurencia vezérigazgatójának felvetését.

A rovat támogatója a 4iG

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Makro / Külgazdaság Körbeudvarolták Orbán Viktort Szabadkán
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 15:14
A miniszterelnök Aleksandar Vucic szerb elnökkel találkozott. 
Makro / Külgazdaság Az elemzői várakozásokat is túlszárnyalta a németek hangulata
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 15:11
A vártnál jelentősebben javult a GfK decemberre vonatkozó fogyasztói hangulatindexe.
Makro / Külgazdaság Irigykedve nézhetünk Horvátországra
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 14:08
Az idei harmadik negyedév sorrendben a 19. negyedév volt, amikor bővült a horvát gazdaság.
Makro / Külgazdaság Már a kormány is visszafogott, bemondta Nagy Márton, hogy mennyivel nőhet jövőre a gazdaság
Imre Lőrinc | 2025. november 27. 13:10
Jövőre 2-3 százalékos növekedéssel számol a kormány – jelentette be Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter.
Makro / Külgazdaság Délnyugati szomszédunk alaposan lepipált minket
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 12:35
A horvát gazdaság 2,3 százalékkal nőtt a harmadik negyedévben az előző év azonos időszakához viszonyítva. Ez lassabb dinamikának számít, mint amit az előző negyedévben láthattunk – közölte a horvát statisztikai hivatal.
Makro / Külgazdaság Jött egy jó hír az autósok számára
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 11:20
Mindkét üzemanyagtípus ára csökken.
Makro / Külgazdaság Köhög az ipar, egyre többen emelnének árat
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 11:07
A GKI Gazdaságkutató Zrt. – az EU támogatásával végzett – felmérése szerint novemberben az üzleti szektor kilátásai alig változtak, míg a fogyasztók kissé borúlátóbb várakozásokat fogalmaztak meg, mint októberben.
Makro / Külgazdaság Orbán Viktornak olyan pénz kell, aminek az elköltését senki nem ellenőrizheti – véli Petschnig Mária Zita
Izsó Márton - Csabai Károly | 2025. november 27. 10:24
A Pénzügykutató Zrt. tudományos főmunkatársa a november 26-ai élő műsorunk vendége volt. Az 5. évfolyamában járó Klasszis Klub Live 88. adását most a Klasszis YouTube-csatornán megnézheti, vagy a Klasszis Podcast-csatornán meghallgathatja.
Makro / Külgazdaság Jól mutatnak a turizmus októberi számai
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 08:30
Több volt a hazai és a külföldi vendég is, mint tavaly.
Makro / Külgazdaság Szerbia segítségére siet a magyar kormány
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 07:57
Szerbiába vette az irányt Orbán Viktor.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG