A királyi család honlapján is megerősítették, hogy elhunyt II. Erzsébet, akihez a délután folyamán folyamatosan érkeztek családtagjai a skóciai Balmoral-kastélyba.
A kommüniké szerint a királynő „békésen hunyt el el Balmoralban ma délután”. A tájékoztatás kitér arra is, hogy az Egyesült Királyság új királya, Károly, holnap utazik vissza Londonba.
A mentési és kutatási munka továbbra is folyik.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




