A kutatók 3,4 millió, 40 és 80 év közötti válaszadó adatait elemezték ki összesen 12 év alatt, ezek alapján arra jutottak, hogy azok, akik kutyával laknak együtt, azok körében ritkábban fordul elő szív- és érrendszeri megbetegedés, és mintegy 33 százalékkal tovább élnek, mint azok, akiknek nincs kutyája. Azt azonban egyelőre nem értik, hogy hogyan függ össze a kutyatartás a szívbetegségek megelőzésével, bár azt gyanítják, hogy a rengeteg sétáltatással lehet összefüggésben.
A külügyminiszter szerint Szijjártó Péterék sok mindent ledaráltak.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el
350 vagy 400? Forintpálya az olajválság, a kamat és az euróálom között – Interjú




