1p

283 millió előfizető nem tévedhet.

A vállalat csütörtöki jelentése szerint a harmadik negyedéves bevétele 15 százalékkal nőtt az előző év azonos negyedévéhez képest, és elérte a 9,8 milliárd dollárt. A vállalat 2,4 milliárd dolláros nettó bevételt ért el, ami jelentős növekedés a tavalyi 1,7 milliárd dollárhoz képest, míg az egy részvényre jutó eredmény értéke 5,40 dollárra kúszott fel 3,73 dollárról. A működési eredmény meredeken, 52 százalékkal nőtt az előző év azonos időszakához képest, és elérte a 2,9 milliárd dollárt. Ugyanebben a negyedévben a streaming óriás globális fizetett tagsági bázisa 14,4 százalékkal nőtt, elérve a 283 millió előfizetőt. A zárás utána kereskedésben 5 százalékot emelkedett a papír - olvasható az Equilor hírlevelében.

Címkék: Nemzetközi Netflix

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Nemzetközi Puskaporos hangulat: Meloni élesen visszaszólt Trumpnak
Privátbankár.hu | 2026. június 19. 13:30
Az olasz kormányfő szerint az amerikai elnök kitalációkat terjeszt.
Nemzetközi Bejutott a londoni parlamentbe a brit kormányfő legesélyesebb potenciális kihívója
Privátbankár.hu | 2026. június 19. 11:27
Bejutott a londoni alsóházba Andy Burnham, Manchester polgármestere.
Nemzetközi Az izraeli hadsereg csapásokat hajtott végre Libanonban, mert a Hezbollah megsértette a tűzszünetet
Privátbankár.hu | 2026. június 19. 10:59
A támadásokat követően Svájc bejelentette, hogy elmaradnak az Irán és az Egyesült Államok között péntekre tervezett tárgyalások.
Nemzetközi Megint bőven volt dolga az orosz légvédelemnek
Privátbankár.hu | 2026. június 19. 10:29
Dróntámadás érte a zaporizzsjai atomerőmű szállítási részlegét.
Nemzetközi Az amerikai alelnök nem ment el az Iránnal folytatott tárgyalásokra
Privátbankár.hu | 2026. június 19. 08:45
A közelgő technikai egyeztetések tervei továbbra sincsenek véglegesen kidolgozva.
Nemzetközi Kuvait megkezdte olajtermelésének növelését
Privátbankár.hu | 2026. június 19. 08:20
 Kuvait olajtermelése napi 500 ezer hordóra esett vissza a régióban.
Nemzetközi Emmanuel Macron nem hiszi el, hogy vége a háborúnak
Privátbankár.hu | 2026. június 19. 07:50
A francia elnök kész részt venni az iráni nukleáris programról szóló tárgyalásokon.
Nemzetközi Magyar Péter nem fog kimenni kávézni az EU-csúcson – Brüsszelből jelentjük
Wéber Balázs | 2026. június 18. 19:26
Nem fog harcolni csak a harc kedvéért, de képviselni fogja a magyar érdekeket – ígérte Magyar Péter brüsszeli sajtótájékoztatóján. A Tisza Párt elnöke most először képviseli EU-csúcson Magyarországot miniszterelnökként.
Nemzetközi Fontos lépést tett Ukrajna az uniós csatlakozás felé
Privátbankár.hu | 2026. június 18. 19:14
Megnyitották az első tárgyalási fejezetet, és további öt fejezet elindításáról is tárgyalnak.
Nemzetközi Elárulta a NATO-főtitkár, mire számíthatna a szövetség az Egyesült Államoktól egy háború esetén
Privátbankár.hu | 2026. június 18. 11:30
Ha valóban háború törne ki, és például életbe lépne az 5. cikkely, valamennyi szövetséges, köztük az Egyesült Államok is, a lehető legnagyobb mértékben mozgósítaná képességeit – jelentette ki Mark Rutte NATO-főtitkár csütörtökön Brüsszelben.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG