1p

Mi lesz a privát vagyonokkal?

Vagyonadó, bizalmi vagyonkezelés, alapítványok, magántőkealapok – 2026 fordulópontot hozhat.
Ne hozzon fontos döntéseket a legfrissebb információk nélkül!
Vegyen részt a Klasszis Investment & Wealth Management Summit 2026 konferencián, és hallgassa meg a legjobb szakértőket!

Részletek és Early Bird jelentkezés >>

Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök sürgős kabinettanácskozást hívott össze keddre amiatt, hogy szerinte a Hamász késik a halott izraeli túszok átadásával, és ezért milyen további szankciókkal sújtsák a palesztin iszlamista szervezetet.

 

Az Izrael és a Hamász között október 9-én megkötött tűzszüneti és túszügyi megállapodás szerint a Hamásznak haladéktalanul át kellett volna adnia Izraelnek a vöröskereszt közvetítésével a még a Gázai övezetben lévő 28 holttestet is, amellett, hogy elengedi az élőket. Akkor rögtön hazaengedték a 20 életben maradt túszt, és azóta 15 holttestet adtak át.

Az izraeli katonai rádió jelentette kedden, hogy a Hamász az éjszaka átadott egy koporsót egy túsz földi maradványaival. Izraeli orvosszakértők azonnal megvizsgálták ezeket, és kiderült, hogy egy olyan túsz maradványait kapták meg, amelynek a többi részét a Hamász már korábban átadta. Így továbbra is még 13 túsz holtteste van a Gázai övezetben.

(MTI)

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Nemzetközi Ismét lángba borult a Közel-Kelet, Trump szerint pedig már közel járnak a megállapodáshoz
Privátbankár.hu | 2026. június 8. 16:42
Az indiai haditengerészet helikopterei hétfőn evakuáltak egy ománi partok előtt kigyulladt tartályhajó 24 tengerészét – közölték az indiai hatóságok.
Nemzetközi Drónt lőttek a NATO-légtérben
Privátbankár.hu | 2026. június 8. 13:11
Vadászgépek szálltak fel Lettországban. A moldáv légtér sem maradt érintetlen.
Nemzetközi „Nincs még vége!” – balhé jöhet az örmény választások után
Privátbankár.hu | 2026. június 8. 11:28
Történelmi siker vagy elcsalt választás? Házi őrizetből is fenyegő üzenetet küldött Putyin örmény barátja.
Nemzetközi Újabb mélyütést kapott Putyin a Kaukázusban
Privátbankár.hu | 2026. június 8. 08:51
Hiába az orosz nyomás, a nyugatos jelölt nyert Örményországban.
Nemzetközi Rakéta csapódott be Izraelben hétfő reggel – tovább zajlik az adok-kapok
Privátbankár.hu | 2026. június 8. 08:19
Újabb hullámban támadt Irán.
Nemzetközi Megvan, ki nyerte a koszovói választást
Privátbankár.hu | 2026. június 8. 07:46
Másfél év alatt harmadszor járultak az urnákhoz a koszovóiak.
Nemzetközi Cunamiriadó a Csendes-óceánon, halottak is lehetnek a Fülöp-szigeteken
Privátbankár.hu | 2026. június 8. 07:21
Nagy földrengés rázta meg a Fülöp-szigeteket.
Nemzetközi Kiderült, ki közvetít Zelenszkij és Putyin között – de van esély a megegyezésre?
Privátbankár.hu | 2026. június 8. 06:56
Londonból üzentek Putyinnak a hajlandók – de vajon ki tartja a kapcsolatot Kijev és Moszkva között?
Nemzetközi Robbanások Teheránban: újrakezdték a háborút a Közel-Keleten
Privátbankár.hu | 2026. június 8. 06:24
Hiába kért önmérsékletet Trump Netanjahutól, visszalőtt Izrael.
Nemzetközi Foci-vb: csütörtökön rajt, ha csak a pénzen múlna, ez a válogatott nyerné a tornát
Imre Lőrinc | 2026. június 7. 17:28
Június 11-én csütörtökön elkezdődik a 23. labdarúgó-világbajnokság, amit idén először 3 ország, az Egyesült Államok, Kanada és Mexikó közösen rendeznek meg. Ha csak a résztvevő (rekordnak számító) 48 csapat keretértékét nézzük, akkor július 19-én Franciaország-Anglia fináléval zárulhat le a viadal.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG