Itt van minden, amit az Otthon Start programról tudni kell, mielőtt belevágna

Szeptembertől indul az Otthon Start Program, amely akár 50 millió forintos, fix 3 százalékos, államilag támogatott kamatozású hitellel segíti a lakást vásárlókat, építőket – családi állapottól és gyermekszámtól függetlenül, gyermekvállalási kötelezettség nélkül. Összeszedtük a legfontosabb tudnivalókat az igénylés feltételeiről.
Itt van minden, amit az Otthon Start  programról tudni kell, mielőtt  belevágna
1p

Változó hazai szabályozás: mit vár el az Ön cégétől a hatóság?
Sokakat érint - jöjjön el!

Klasszis Talks & Wine - Fenntarthatóság 2025 ősz

2025. szeptember 17.

Részletek itt >

Az amerikai választásokig még nagyjából fél év van hátra, így aktívan folyik a republikánus kaszting.

Egy Donald Trumppal finoman szólva sem jó viszonyt ápoló volt republikánus elnökjelöltöt választhat alelnökének az ex-elnök: Nikki Haley sajtóértesülések szerint szerepel azon a rövid listán, amelyről alelnököt választanának Trumpnak.

Ha együtt fognak dolgozni, Trumpnak vissza kell fognia magát
Ha együtt fognak dolgozni, Trumpnak vissza kell fognia magát
Fotó: EPA/MICHAEL REYNOLDS

Az Egyesült Államok volt ENSZ-nagykövete néhány hónappal ezelőttig harcban volt a republikánus elnökjelöltségért is, kampánya azonban megalázó vereséget szenvedett Trumptól, így kihátrált a versenyből.

Haley nevének felmerülése azért is meglepő, mert egyáltalán nincsen jóban Trumppal, a republikánus ex-elnök például többször is megalázóan nyilatkozott kampánytörekvéseiről a verseny során. A volt nagykövet korábban elismerte, hogy minden bizonnyal Trump lesz Joe Biden kihívója novemberben, azonban támogatásáról nem biztosította.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Nemzetközi Az angolok visszatérnek Európához
Káncz Csaba | 2025. szeptember 11. 10:07
Donald Trump beiktatásával az amerikai és brit stratégia és értékek korábbi egyezősége eltűnt. Londonnak lépnie kellett – és visszaindult Európa felé. Káncz Csaba jegyzete.
Nemzetközi Bendarzsevszkij Anton: kiderült, milyen drónok sérthették meg a lengyel légteret
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 11. 08:17
Több szempontból is jelentős a berepülés.
Nemzetközi Veszélyes nemzetközi tendenciában került elő az Orbán-kormány neve
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 11. 07:30
Egyre gyakoribb a politikai kampánygyűlölködés.
Nemzetközi Trumpot is felhívták a légtérsértő orosz drónok miatt
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 11. 07:04
A lengyel elnök megkereste.
Nemzetközi Ez tényleg nagy veszteség Trumpnak – megölték egy fontos aktivistáját
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 11. 06:25
Charlie Kirk egy egyetemi rendezvényen kapott halálos lövést.
Nemzetközi Egy szeptemberi nap, amely megváltoztatta Amerikát és a világot
Elek Lenke | 2025. szeptember 11. 05:59
Napra pontosan huszonnégy évvel ezelőtt omlottak össze a World Trade Center (WTC) ikertornyai New Yorkban. A terrortámadás megváltoztatta a világot – most ezt a napot idézzük fel. 
Nemzetközi Újabb meglepetés-támadás Izraeltől, most Jemenben
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 10. 19:39
Jemen fővárosában csapott le az izraeli légierő. 
Nemzetközi Kína is elítélte a katari támadást
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 10. 19:11
Kína felszólítja az érintett nagyhatalmakat, hogy a Közel-Kelet békéjét és stabilitását helyezzék előtérbe – közölte Lin Csien, a kínai külügyminisztérium szóvivője szerdán a tárca szokásos pekingi sajtótájékoztatóján.
Nemzetközi A Patriótáknál kivágta a biztosítékot Ursula von der Leyen szerdai beszéde?
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 10. 18:12
Bizalmatlansági indítványt nyújtott be Ursula von der Leyen ellen Orbánék európai pártcsaládja.
Nemzetközi Szabadkoznak a drónügyben az oroszok
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 10. 16:36
Az orosz hadsereg nem tervezte lengyelországi célpontok támadását – közölte az orosz védelmi minisztérium.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG