A szokásoktól eltérően a miniszterelnök nem fog kiállni a közönség elé este – írja a Telex a Fidesz egyik sajtósára hivatkozva. Mint írják, Orbán Viktor várhatóan este tizenegy után egy külön teremben fog reagálni az eredményekre.
A lap emlékeztet, a korábbi választások után Orbán Viktor mindig az épület mögött összegyűlt támogatók előtt értékelte a választások eredményeit.
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




