Három embert állított elő az NNI a Quaestor-üggyel összefüggésben csütörtök késő délután, egyikük Tarsoly Csaba, a csoport fő tulajdonosa - több portál is közölt videót arról, ahogy éjszaka beviszik a rendőrök villájából.
Örizetbe is vették
A Quaestor üggyel összefüggésben előállított három személyt a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai gyanúsítottként hallgatták ki csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt, majd bűnügyi őrizetbe vételükre került sor - közölte az éjszaka honlapján a rendőrség.
A nyomozás a Fővárosi Főügyészség fokozott ügyészi felügyelete mellett zajlik - írják.
Kivezetik az Országgyűlés döntése értelmében.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




