A 4iG a mai napon tájékoztatta a tőkepiaci szereplőket, hogy
"06. hónap 15. napján megvalósult tőzsdei ügyletek keretében mindösszesen 12.000 darab 784,87,- Ft/db átlagáron HUF 20, - névértékű, „A” sorozatú, dematerializált törzsrészvényt vásárolt a saját részvény állományából a Budapesti Értéktőzsdén az Equilor Befektetési Zrt. mint befektetési szolgáltató közreműködésével („Tranzakció”). A Tranzakció nyomán a 4iG tulajdonában lévő saját részvény állománya jelenleg 1.043.805 darab (0,35%), ekként sávátlépés nem történt."
A külügyminiszter szerint Szijjártó Péterék sok mindent ledaráltak.
Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el
350 vagy 400? Forintpálya az olajválság, a kamat és az euróálom között – Interjú




