A tőzsdei kereskedési félidőhöz közeledve a hazai börze 0,9 százalékos pluszban jár, 134 846 ponton. A főbb részvények közül az OTP 0,9 százalékos emelkedésben, 41 070 forinton. A Mol 0,5 százalékos pluszban, 3934 forinton. A Richter 2 százalékos emelkedésben, 12 120 forintig ment fel. A Magyar Telekom egy enyhe, pár forintos csökkenésben, 2660 forinton áll.
Európában a főbb tőzsdeindexek 0,2 és 1 százalék közötti emelkedésben járnak. A forint euróval szembeni árfolyama 354 forint 20 filléren jár.
Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




