5p

Klasszis Egészséggazdaság és Longevity Konferencia 2026

A platform, ahol az egészségügyi ökoszisztéma kulcsszereplői – gyártók, szolgáltatók, biztosítók, döntéshozók – közösen gondolkodnak az iparág jövőjéről.

Vegyen részt Ön is!

Részletek >>

Az év elején sok befektető ugyanazzal a kérdéssel szembesül: merre érdemes tovább menni? Irányt mutatunk a januári Klasszis Befektetői Klubban – vegyen részt Ön is!

Az elmúlt évek megmutatták, hogy a tőkepiacok nem mindig úgy viselkednek, ahogy azt a tankönyvek alapján várnánk. Infláció, magas kamatok és geopolitikai feszültségek formálják az árfolyamokat, miközben új technológiák és megatrendek rajzolják át a befektetési térképet. Ilyen környezetben már nem elég tippekre vagy hangulatokra hagyatkozni: érteni kell a folyamatokat, hogy a saját befektetési stratégiánkat tudatosan hozzájuk igazíthassuk. A Klasszis Befektetői Klub 2026. januári eseménye ebben segít – megmutatja, hol lehetnek a valódi lehetőségek, és hol rejtőznek azok a kockázatok, amelyeket érdemes időben felismerni. Ezért is érdemes helyet foglalnia a Klasszis Befektetői Klub legújabb eseményén, ahol a piaci trendek, a geopolitikai hatások és a stratégiák jeles szakértői várják Önt 2026. január 27-én, délután 16:30-tól Budapesten.

A Klasszis Befektetői Klub – 2026-os Outlook, Geopolitikai Trendek és Megatrendek nem csupán egy konferencia – ez egy befektetői iránytű. A világpolitika gyorsan változik, miközben a központi banki politika, az inflációs kilátások és technológiai áttörések teremtik meg a következő évek legfontosabb piaci narratíváit. Megérteni ezt a komplex összjátékot versenyelőnyt jelent azoknak, akik tudatosan építik a portfóliójukat.

Miről fog szólni az esemény?

  • Átfogó 2026-os tőkepiaci kitekintő – rávilágítunk arra, hogyan alakulnak a globális és regionális gazdasági trendek, az infláció és a kamatok, valamint a befektetési kockázatok és lehetőségek.
     
  • Geopolitikai hatásvizsgálat – a globális hatalmi átrendeződés és az energiabiztonság kérdéseinek elemzése segít felismerni, hogyan befolyásolhatják ezek a tényezők a részvények, a nyersanyagok, valamint a devizapiacok mozgását.
     
  • Megatrendek és technológia – az AI, a zöld átállás és a védelmi ipar mint befektetési tematika napirenden vannak, miközben a legfontosabb piaci irányokat vizsgáljuk szakértői panel beszélgetésekben.

Jelentkezzen most >>

Kik adnak betekintést?

A rendezvény résztvevői között szerepelnek makrogazdasági elemzők, portfóliómenedzserek és piaci szakértők – köztük olyan nevekkel, akik évek óta segítik a befektetői közösséget abban, hogy tudatos és megalapozott döntéseket hozzanak.

Kiemelt szakértők és közreműködők:

Szalay-Berzeviczy Attila – egyetemi szakközgazdász, a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) korábbi elnöke; nyitóelőadásában a geopolitikai feszültségek és a világpiaci átrendeződés befektetési hatásairól beszél.

Maróti Ádám György – portfóliómenedzser a Hold Alapkezelőnél; részt vesz a zöld átállás és energiabiztonság panelbeszélgetésben, fókuszban a kritikus nyersanyagok és energiaipari trendek.

Pletser Tamás – az egyik legismertebb hazai olaj- és gázipari elemző az Erste Csoporttól; aki az energiaipari trendekről és kilátásokról beszél a panelben.

Gáspár András – lapigazgató a Klasszis Médianál; moderátorként vezeti a zöld átállás geopolitikája szekciót, segítve a beszélgetést a paneltagok között.

Pogátsa Zoltán – közgazdász, szociológus, a Soproni Egyetem docense; részt vesz az infláció, kamatlábak és gazdasági növekedés 2026-ban című panelbeszélgetésben, amelynek fókuszában a globális és regionális növekedési kilátások valamint a stagflációs kockázatok állnak.

Ifkovics Ábrahám – elemző a HOLD Alapkezelőnél; ő is részt vesz a makrogazdasági fókuszú panelbeszélgetésben.

Pál Roland – portfóliómenedzser a Raiffeisen Befektetési Alapkezelőnél; szintén az infláció, kamatlábak és gazdasági növekedés 2026-ban című panelbeszélgetésben osztja meg gondolatait a részvevőkkel.

Csabai Károly – a Privátbankár és az Mfor főszerkesztője; moderátorként vezeti az inflációról, kamatokról és gazdasági növekedésről szóló panelbeszélgetést,

Gyetvai Károly – vezető értékesítés-támogató a Raiffeisen Alapkezelőnél; részt vesz a Megatrendek 2026 panelbeszélgetésben, ahol a beszélgetés fókuszában a mesterséges intelligencia, az öregedő társadalom és egyéb megatrend befektetések lesznek

Varjú Péter – az Erste Befektetési Zrt. Értékpapír-kereskedés és Speciális Ügyletek Üzletágának igazgatója; akivel szintén a Megatrendek 2026 panelben beszélgetünk a gazdasági ciklusokon átívelő technolóhiai és társadalmi trendekről.

Veresegyházi Gábor – a Klasszis Média partnere; moderátorként vezeti az AI-forradalom és 2026 megatrendjei című panelbeszélgetést, összekapcsolva a globális trendeket a befektetők számára releváns gyakorlati kérdésekkel.

Jelentkezzen most >>

Információk

  • Időpont: 2026. január 27., 16:30
     
  • Helyszín: Budapest
     
  • Részvételi díj: 14 900 forint + áfa
     
  • Regisztráció és további részletek a klasszis.hu-n >>

Tegye meg az első lépést a tudatos befektetői évhez!

Legyen Ön is ott, ahol a befektetői közösség a jövőről gondolkodik. Ezen a gyakorlati perspektívákat nyújtó eseményen olyan eszközöket és szempontokat kap, amelyek akár évek múlva is meghatározhatják portfóliója teljesítményét.

Ne maradjon le – regisztráljon még ma, és kezdje a 2026-os befektetési évet a piaci trendek és stratégiák legjobb ismeretével!

Részvényárfolyamok

részvény ár min max változás vétel eladás forgalom deviza dátum idő
OTP 36500 36500 38480 -3,85% 0 0 26 574 051 250 HUF 2026-03-06 17:07:08
MOL 3680 3658 3770 -1,39% 0 0 4 921 623 132 HUF 2026-03-06 17:05:15
MTELEKOM 2135 2110 2170 -0,93% 0 0 808 402 155 HUF 2026-03-06 17:05:27
RICHTER 11490 11460 11740 -1,54% 0 0 2 164 433 220 HUF 2026-03-06 17:08:28
OPUS 530 530 546 -2,93% 0 0 131 382 022 HUF 2026-03-06 17:05:30
A fentiek 15 perccel késleltetett adatok, melyeket a Portfolio TeleTrader Kft., a Budapesti Értéktőzsde hivatalos adatszolgáltatója biztosít számunkra.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Részvény / Deviza / Áru Nem fogja elhinni, milyen gyászosan zárult a hét a forint számára
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 19:45
Ma is jelentősen gyengült a hazai fizetőeszköz.
Részvény / Deviza / Áru Véget ért a hét, amit nem tesznek zsebre a piacok: így zárta a budapesti tőzsde
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 18:00
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 3271,68 pontos, 2,61 százalékos csökkenéssel 121 885,96 ponton zárt pénteken.
Részvény / Deviza / Áru Nagyon ideges a piac a háború miatt, nézze meg a legfontosabb mozgásokat
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 16:30
Erőteljes mínuszban nyitottak az amerikai értékpapírpiacok pénteken.
Részvény / Deviza / Áru Mindenhol vérengzés zajlik, a hazai tőzsde sem ússza meg
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 16:01
Több mint 2 százalékos a mínusz nem sokkal zárás előtt.
Részvény / Deviza / Áru Újabb fekete nap ez a forint számára, rég nem látott árfolyam fenyeget
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 14:50
A forint jegyzése péntek délután az euróval szemben a 395-ös szintet is megközelítette.
Részvény / Deviza / Áru Gyengült az OTP, a Magyar Telekomnak sincs jó napja a tőzsdén
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 12:10
Az OTP-részvények ára több mint másfél százalékkal, a Magyar Telekom papírjainak árfolyama közel 1 százalékkal csökkent péntek délelőtt.
Részvény / Deviza / Áru A pénz értéke hanyatlik, vagy az áruké megy fel?
Eidenpenz József | 2026. március 6. 10:16
Az infláció elleni védelem utáni vágy? A pénz értékének hanyatlása? A menedékeszköz-szerep? A vámháború hatása? Szárnyal sok árupiaci termék, és még annál is nagyobbat ugrottak a bányarészvények. De ha hosszú távra tekintünk vissza, akkor még csuda dolgok várhatók.
Részvény / Deviza / Áru Kitarthat a Mol lendülete a tőzsdén?
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 09:06
Erős napot zárt a Mol csütörtökön, közel 2 százalékos emelkedéssel. A következő ellenállás közel van, a 30 napos mozgóátlag 3741 forint. A BUX és az OTP is emelkedéssel zárta az előző napot.
Részvény / Deviza / Áru Beestek az ipari részvények a Wall Streeten
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 06:19
Több mint másfél százalékkal csökkent a Dow Jones indexe csütörtökön, emellett az S&P 500 és a techrészvények mutatója is mínuszban zárt New Yorkban.
Részvény / Deviza / Áru Megint megrogyott a forint
Privátbankár.hu | 2026. március 5. 18:36
Lejtőre került a magyar fizetőeszköz. 
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG