Gyengült a forint a vezető devizákkal szemben péntek reggel a csütörtök esti szintekkel összevetve - vonja le a következtetést az MTI.
Röviddel reggel hét óra előtt az euró árfolyama 369,82 forintra erősödött a csütörtök este jegyzett 369,45 forintról. A svájci frank jegyzése 376,19 forintról 377 forintra nőtt, a dollár pedig 337,25 forintról 338,23 forintra drágult.
Az euró jegyzése 1,0934 dollárra gyengült a csütörtök esti 1,0954 dollárról.

A főbb részvények vegyesen teljesítenek, a magyar börze összességben felfelé emelkedve unatkozik.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




