Megígértük, valóra váltjuk – írta Tóth Gergely keszthelyi polgármester a közösségi oldalán.
„Visszaadjuk a Balatont az embereknek Keszthelyen, ingyenessé tesszük a Helikon Strandot” – fogalmazott még csütörtökön.
Mint írta: hagyományosan május 1-jén ünnepeljük a balatoni szezonnyitást Keszthelyen. Ezen a napon valóra váltjuk az egyik fő ígéretünket, ingyenessé tesszük az egyik önkormányzati strandunkat, a Helikon Strandot. Meggyőződésünk, hogy senki sem sajátíthatja ki hazánk természeti értékeit és kincseit, a „magyar tengert”.
A Balaton északi partján fekvő strrandon több szolgáltatás is elérhető, így például
- sportpályák,
- pingpongasztalok,
- játszótér,
a zuhanyzók mellett.
Megkezdődtek a parlamenti választások Koszovóban és Örményországban is.

Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac
Új korszak a magyar alternatív befektetéseknél, lebomlanak a falak a lakosság előtt – Klasszis Podcast
Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél
Így fektetnek be Magyarország legjobb szakemberei



