1p

Klasszis Egészséggazdaság és Longevity Konferencia 2026

A platform, ahol az egészségügyi ökoszisztéma kulcsszereplői – gyártók, szolgáltatók, biztosítók, döntéshozók – közösen gondolkodnak az iparág jövőjéről.

Vegyen részt Ön is!

Részletek >>

Már szeptembertől.

A kiszámíthatatlan gazdasági környezetre hivatkozva több mint 8 ezer magyarországi dolgozójának ad extra juttatást idén a Mol, amelynek első részletét már szeptember elején megkapták az érintettek – tudta meg a Portfolió.

A portál értesülése szerint a már megvalósított átlagos 7 százalékos alapbéremelésen és a júliusi 10 százalék bónusz alapbérbe építésén túl egy új, extra juttatásról döntött a vállalat vezetése. Ennek az összege a havi alapbér 5 százaléka, 2022 második fél évére vonatkozóan, vagyis 6 hónapig. Az összeget két részletben fizeti ki alkalmazottainak a Mol, szeptember és december elején.

Ahogy arról írtunk, hétfőn a Magyar Telekom jelentette be, hogy 3 milliárd forint összegű javadalmazást fizet ki a munkatársainak:

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Vállalat Megvan, ki lesz az Alteo új vezérigazgató-helyettese
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 17:25
Március 25-i hatállyal nevezték ki.
Vállalat Felszámolják a legnagyobb romániai hajógyárat
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 12:31
A társtulajdonos elutasította a csődegyezséget, kezdődik a legnagyobb romániai hajógyár, a Damen Shipyards felszámolása – írja a BNS szakszervezeti szövetség közleménye alapján az economedia.ro.
Vállalat Montenegróban nyert el megbízást a 4iG
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 11:41
Montenegró kormánya a 4iG Csoportot választotta a rendvédelmi szervek technológiai fejlesztését, valamint a kormányzati adatközpont és kapcsolódó infrastruktúra kialakítását célzó projektek megvalósítására. A beruházások a csoport első nagyszabású külföldi kormányzati megbízását jelentik a digitális infrastruktúra-fejlesztés területén.
Vállalat Jászai Gellért Ankarában tárgyalt a török védelmi ipar vezető szereplőivel
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 06:37
A harcjárművek torony- és fegyverrendszerei, pilóta nélküli eszközök, digitalizáció és kézifegyvergyártás területén vizsgálták az együttműködési lehetőségeket.
Vállalat Itt a Mol nagy bejelentése
Privátbankár.hu | 2026. március 24. 19:21
Megkapta az engedélyt a Mol. 
Vállalat Épül az MVM első geotermikus erőműve
Privátbankár.hu | 2026. március 24. 18:54
A beruházás a Bács-Kiskun vármegyei Zsana és Kiskunhalas térségében kezdődik. 
Vállalat Több tízezer cég nyugodhatott meg, de hibáznak, hogyha hátradőlnek – Klasszis Podcast
Imre Lőrinc – Izsó Márton | 2026. március 24. 14:31
Óriási változásokat hozott az elmúlt bő egy év a fenntarthatósági elvárásokban. A lavinát az Európai Bizottság Omnibus I-es csomagjának elfogadása indította el, aminek következtében több tízezerről 125-re csökkent azoknak a cégeknek a száma, akik az idei második félévben már jelentéstételi kötelezettséggel bírnak. A kisebb vállalatok újabb haladékot kaptak, de hátradőlniük nem szabad. A Klasszis Podcast vendégei Fehér Sándor, a Magyar Gazdaságfejlesztési Ügynökség fenntartható versenyképességi osztályának vezetője és Csécsei Ádám, az EXIM Bank ESG igazgatóhelyettese.
Vállalat Hatalmasat hajrázott a Revolut, mégis a lista végén az egyik tulajdonosa
Privátbankár.hu | 2026. március 24. 12:17
Rekordszintre emelte bevételeit a közkedvelt fintech, jövőre már elérheti ka 100 milliós ügyfélkört.
Vállalat Vezetőt vált az egyik hazai nagybank
Privátbankár.hu | 2026. március 24. 08:10
A CIB Bankot 12 éve irányító Simák Pál helyét az olasz anyabanktól érkező szakember veszi át.
Vállalat Hétfőtől az éttermek, áprilistól pedig a cukrászdák is pályázhatnak az 5+5 millió forintra
Privátbankár.hu | 2026. március 23. 19:00
A kormány 2026 januárjában bejelentett, 5+1 pontból álló vendéglátóipari akcióterve részeként április 8-tól a cukrászdák számára is elérhetővé válik a hitelt támogatással kombináló finanszírozás.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG