A 4iG a tőzsde honlapján tette közzé a hírt, miszerint a DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft. kizárólagos tulajdonában álló INVITEL Távközlési Zrt., a DIGI Infrastruktúra Kft. valamint az i-TV Digitális Távközlési Zrt. 2022. év 12. hónap 31. napján beolvadnak a DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft-be.
Az egyesülést és beolvadást még szeptember 19-én határozták el a cégek, mostanra a Cégbíróság is jóváhagyta az ügyletet.
A DIGI kizárólagos tulajdonosa az Antenna Hungária, amely a 4iG minősített többségi tulajdonában áll.
Németország 2:1-re, az Egyesült Államok 3:2-re veszített az utolsó csoportfordulóban.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




