3p

A balkáni állam mobilszolgáltatója, a One korlátlan kapcsolattartást biztosít az országba látogatóknak.

A 4iG Csoport tagja, a prémium montenegrói mobilszolgáltató, a One Crna Gora 1 terabájt adatforgalmat magában foglaló, 20 eurós feltöltőkártyás csomagjával kiváló minőségű és rendkívül kedvező árú mobilszolgáltatáshoz juthatnak a turisták, üzletemberek és helyi lakosok egyaránt. Montenegró mindig is népszerű üdülési cél volt és egyre népszerűbb az európai turisták körében, mivel földrajzi adottságainak köszönhetően a tengerpartok és a hegyvidéki tájak szerelmesei itt egyaránt megtalálják számításaikat.

Az EU-ból érkező egyre több turista már megszokta az Unión belüli kedvező roamingszabályozást, Montenegró azonban kívül esik ezen, ezért a hanghívások és az adatforgalom használata egyaránt magasabb költségekkel járnak saját telefonszámukról. A Montenegróba utazó magyar turistáknak például az átlag roaming árazások alapján egy ötperces beszélgetés egy helyi szolgáltatóval 1500 forintba, egyetlen kép elküldése pedig több ezer forintba kerülhet, míg egy egész estés film megtekintése a kedvezőbb roaming díjszabást kínáló hazai szolgáltató lakossági ügyfeleként is több tízezer forintért lehetséges. A külföldi adatforgalomra megoldást jelenthet a speciális, utazáshoz tervezett roaming mobilnet ajánlat, de még a kedvezőbb hazai lakossági konstrukcióval is hozzávetőlegesen 3000 forint egy teljes film megnézése, amely csupán az adatforgalmat fedezi, a film streaming költségét ezen felül kell megfizetni a választott szolgáltatónak.

Az adatforgalmi keretet kiváló minőségben és rekordsebességgel lehet felhasználni. Fotó: 4iG
Az adatforgalmi keretet kiváló minőségben és rekordsebességgel lehet felhasználni. Fotó: 4iG

Ezektől az extra kiadásoktól kíméli meg az országba utazókat a One Crna Gora legújabb prepaid csomagja, mely 1 terabájtos adatforgalmi keretet biztosít mindössze 20 eurós (nagyjából 8000 forintos) költségért Montenegróban. Ehhez hasonló mértékű adatforgalom, ennyire kedvező áron Európa-szerte ritkaságnak számít a mobilszolgáltatók kínálatában. A tarifacsomag a szolgáltató idén nyáron debütált prepaid portfóliójának legerősebb ajánlata, mely nem csak közel korlátlan adatforgalmat, de korlátlan helyi beszélgetést és SMS küldést is lehetővé tesz a vásárlástól számított 30 napig mindössze 20 eurós díjért cserébe. Az 500 gigabájt adatkeretet alacsonyabb áron kínáló csomagok szintén vonzóak, ezekre 15 euróért, illetve 10 euróért fizethetünk elő 30, illetve 15 napos felhasználhatósággal. 

Az adatforgalmi keretet kiváló minőségben és rekordsebességgel lehet felhasználni a One Montenegro prémium hálózatának köszönhetően, mely egymás után kétszer – 2020-ban és 2021-ben – is elnyerte az UMLAUT minősítő, a legjobb minőségű hálózatot biztosító szolgáltatónak járó Best in test díját Montenegróban. Ezen felül idén augusztustól elérhető 5G adatkapcsolat már a tesztüzem során megdöntötte az országos adatátviteli sebességrekordot.

A 20 eurós ajánlat kizárólag a One üzleteiben érhető el országszerte, míg az 500 gigabájtos csomagok a repülőtereken, benzinkutaknál, újságosstandoknál is elérhetőek. További részletek a One ügyfélszolgálatán érhetők el, mely a 1.me weboldalon található online csevegő szolgáltatáson keresztül 1 percen belül válaszol, akár angolul is. Az 500 gigabájtos, illetve 1 terabájtos csomagok a kártya aktiválását követően válnak elérhetővé. Részletes információk az új ajánlatokról, valamint az elérhető üzletek listája a One Montenegro weboldalán érhetők el: www.1.me

A rovat támogatója:
A rovat támogatója a Garantiqa.hu

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Vállalat Bajnai Gordon is érintett: felvásárolják a tanácsadó céget
Privátbankár.hu | 2026. május 1. 10:44
Több száz millió dolláros ügylet jön létre.
Vállalat Bővül a budapesti reptér kínálata
Privátbankár.hu | 2026. április 30. 18:54
Új légitársaság indított járatot.
Vállalat Hiába idősek, viszik őket mint a cukrot: ezek az autók a legnépszerűbbek idehaza
Privátbankár.hu | 2026. április 30. 14:21
A Használtautó.hu 2026 első negyedéves adatai alapján a japán autók továbbra is stabilan a hazai használtautó-piac legkeresettebb szereplői közé tartoznak. A toplista élén toronymagasan a Suzuki Swift áll, de a Toyota és a Honda modelljei is szép számban képviseltetik magukat. Az adatok alapján egyértelmű trend rajzolódik ki: a magyar vásárlók jelentős része továbbra is a megbízható, kiszámítható fenntartású modelleket keresi, még akkor is, ha ezek általában idősebbek a piaci átlagnál. 
Vállalat Örülhetnek az OTP ügyfelei
Privátbankár.hu | 2026. április 30. 13:30
Az OTP Bank számos népszerű szolgáltatását teszi díjmentessé, valamint bővíti a kedvező feltételeket igénybe vevők körét. A Bank a KSH által mért 2025. évi 4,4 százalékos inflációnál alacsonyabb mértékben módosítja díjait: a lakossági számlavezetéshez kapcsolódó díjbevételek 3,6 százalékkal nőnek. Ez egy tipikus lakossági ügyfél esetében átlagosan havi 100 forintnál kisebb többletköltséget jelent. A most és a közelmúltban bevezetett, illetve véglegessé tett kedvezmények ugyanakkor átlagosan kompenzálják a díjemelés hatását a lakossági ügyfelek számára.
Vállalat A piacról tervez megélni az Opus Global a kormányváltás után
Privátbankár.hu | 2026. április 30. 11:13
Vida József, az Opus Global Nyrt. elnöke a választások utáni első nagy interjújában a tőzsdei árfolyamesésről, Mészáros Lőrinccel való barátságáról, Magyar Péterhez fűződő viszonyáról és a „luxizáshoz” való hozzáállásáról beszélt a Telexnek. Szerinte a piaci zuhanás mögött érzelmek, nem pedig gazdasági realitások állnak.
Vállalat Nagy nyomás alatt a Volkswagen: teljes újratervezésre van szükség
Privátbankár.hu | 2026. április 30. 11:03
Komoly visszaeséssel indította az évet a Volkswagen Group: a német autóipari óriás friss gyorsjelentése szerint egyszerre több piaci és geopolitikai tényező is rontja az eredményeket, miközben a vállalat már a teljes üzleti modell újragondolására készül.
Vállalat Eldőlt: nem fizet osztalékot az AutoWallis
Privátbankár.hu | 2026. április 29. 19:19
A pénzt a növekedési stratégiára fordítják.
Vállalat Megvan az ítélet a Mol kontra Horvátország ügyben
Privátbankár.hu | 2026. április 29. 18:28
Az Egyesült Államok kerületi bírósága végleges ítéletet hozott az ICSID-ítélet végrehajtásáról, nyert a Mol.
Vállalat Orbán Gábor elmondta, hogyan egyezett meg Magyar Péterrel a Richter osztalékfizetéséről
Privátbankár.hu | 2026. április 29. 17:45
A Richter képes hosszú távon az évi 200 millió euró minimális osztalék fenntartására, miközben a szabad cash-flow emelkedő pályán van – mondta Orbán Gábor vezérigazgató a társaság éves rendes közgyűlését követően tartott sajtótájékoztatón szerdán Budapesten, ahol a testület a 2025. évi adózott eredmény után a törzsrészvényekre összesen 120 milliárd forint osztalék megállapítását és kifizetését hagyta jóvá.
Vállalat Nyakalja a világ a kólát, Önhöz is dőlhet a lé
Privátbankár.hu | 2026. április 29. 12:23
Emelte a lécet az amerikai üdítőgyártó 2026 egészére vonatkozóan.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG