2p

Fenntarthatóság: trend, kötelezettség vagy üzleti csodafegyver?

Klasszis Talks&Wine – ahol a fenntarthatóság kézzel fogható üzleti értékké válik.

Jöjjön el, ne maradjon le a versenyben!
Február 26., Budapest - csoportos kedvezménnyel!

Részletek és jelentkezés >>

Hivatalosan is megnyitotta új budaörsi telephelyét az AAA Auto. A nemzetközi hálózat idén 7 ezer használt autót értékesítését tervezi Magyarországon.
Az AAA Autó budaörsi telephelye

A budaörsi telephely valamennyi szolgáltatást – azaz a felvásárlást, értékesítést és részletfizetéssel finanszírozott használtautó vásárlást – felölelő üzembe helyezésére többhetes próbaüzem előzte meg. A telephely összesen 550 m2 alapterületű irodahelyiséggel rendelkezik, ennek egyharmada áll az ügyfelek rendelkezésére.

„Idén Magyarországon már 4000-nél több gépkocsit értékesítettünk, ezért úgy gondolom, hogy év végéig elérhetjük a tervezett 7000 eladott gépkocsit. E cél teljesítéséhez jelentősen hozzájárul majd a Budapestet és környékét kiszolgáló, a mai napon üzembe helyezett új budaörsi telephely, illetve a többi tervezett felvásárló pontunk is” – mondta Karolína Topolová, az AAA Auto nemzetközi használtautó-kereskedői hálózatot üzemeltető AURES Holdings elnök-vezérigazgatója.

A budaörsi fiók jelenleg 40 dolgozót foglalkoztat, a tervezett végső munkavállalói állományt 70 főre kívánják bővíteni. Üzembe helyezéséig az autókereskedés 190 millió forint összegű befektetést igényelt. Jelenleg az AAA Auto Magyarországon négy különböző helyszínen összesen 160 főt foglalkoztat, és több mint 1200 gépkocsit kínál eladásra.

A használtautó-kereskedői hálózat a januártól augusztusig terjedő időszakban Magyarországon, a Cseh Köztársaságban, Lengyelországban és Szlovákiában már több mint 57 ezer gépkocsit értékesített. Az AAA Auto 54 helyszínen naponta összesen 17 ezer használt és újszerű gépkocsit kínál eladásra.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Vállalat A 4iG nagy üzletéből a One és a Yettel is profitál
Privátbankár.hu | 2026. február 19. 16:34
Az ügylet masszív, akár több száz milliárd forintos pluszbevételt is jelenthet a későbbiekben.  
Vállalat Már nincs a Liszt Ferenc repülőtér, ami húzzon: beszakadt a magyar vállalatfelvásárlási piac
Imre Lőrinc | 2026. február 19. 15:47
Tavaly jelentősen csökkent, és a 2024 előtt megszokott szintekhez tért vissza a hazai vállalatfelvásárlási (M&A) piac mérete. 2025-ben összesen 65 tranzakció valósult meg Magyarországon, mintegy 369 millió dollár értékben. Eközben a globális M&A ügyletek összértéke az elmúlt négy évet tekintve először haladta meg a 4 ezer milliárd dollárt a London Stock Exchange Group adatai szerint.
Vállalat A Waberer’s nagy cserére készül idén
Privátbankár.hu | 2026. február 19. 12:50
Az idei járműtenderek eredményeként a vállalat 925 eszközt cserél a nemzetközi közúti flottában, valamint a magyarországi logisztikai szegmensben. A csereprogram mintegy 57 millió euró értékű beruházást jelent.
Vállalat A 4iG konszolidálja a távközlési infrastruktúráját
Privátbankár.hu | 2026. február 19. 12:20
A vállalat előzetes megállapodást írt alá hosszú távú stratégiai partnerség létrehozására az e&PPF Telecom Group B.V.-vel. Részvénycsere révén 49 százalékos részesedést szerezhet a CETIN Hungaryban.
Vállalat Édes számok a Nestlétől, bár eladja jégkrémüzletágát
Privátbankár.hu | 2026. február 19. 10:58
A Nestlé a vártnál jobb negyedik negyedéves árbevétel-növekedésről számolt be csütörtökön, és közölte: négy fő üzletágra összpontosítja tevékenységét legerősebb márkáira építve. A stratégia része a megmaradt jégkrémüzletág értékesítése is.
Vállalat Az Airbus javuló eredményt jelentett, és beolvasott hajtóműgyártójának
Privátbankár.hu | 2026. február 19. 10:30
Az európai repülőgépgyártó vitája elmérgesedett a Pratt & Whitney szállításaival kapcsolatban.
Vállalat A mesterséges intelligencia hihetetlen gyorsan vezető üzleti kockázattá vált
Privátbankár.hu | 2026. február 19. 08:07
Miközben a kiberfenyegetések – különösen a zsarolóvírusos támadások – immár ötödik éve vezetik a globális rangsort, Magyarországon a mesterséges intelligenciához kapcsolódó kockázatok állnak az első helyen.
Vállalat A Renault tavaly nagyot zakózott a Nissan miatt
Privátbankár.hu | 2026. február 19. 07:40
A Renault Csoport csütörtökön 15 százalékos csökkenést jelentett a 2025-ös üzemi nyereségében, és alacsonyabb haszonkulcsokat prognosztizált 2026-ra, mivel a növekvő kínai verseny és a fő európai piacon működő hagyományos versenytársak árnyomása rontja a bevételeket.
Vállalat Mészáros Lőrinc átrendezi a szálakat a céghálójában
Privátbankár.hu | 2026. február 18. 16:12
Mészáros Lőrinc cégbirodalmával mindig történik valami.
Vállalat Világújdonság: endometriózis elleni gyógyszert fejleszt a Richter egy svájci céggel
Privátbankár.hu | 2026. február 18. 11:11
Eddig csak műtéttel tudtak segíteni a betegségen, most immunterápiás gyógyszert fejlesztenek rá. 
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG