A kecskeméti Mercedes-Benz gyárban 2012. március 29-i megnyitása óta immár 500 000 gépjármű készült. A termelési jubileum megünneplésének alkalmából korábban a gyárban látogatást tett Orbán Viktor miniszterelnök is, ahol tárgyalt az újonnan kinevezett gyárigazgatóval, Christian Wolffal is.
A félmilliomodik Kecskeméten gyártott autó egy kozmoszfekete színű Mercedes-Benz CLA modell, ami magyar tulajdonoshoz kerül.
A külügyminiszter szerint Szijjártó Péterék sok mindent ledaráltak.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




