2p

A modern vállalati képzés/fejlesztés úttörőjének számító Y2Y hazánkban még egyedülálló kezdeményezésbe fogott. Az már most biztos, hogy legalább 117 vöröstölggyel bővítik a Nyíradony melletti erdőt, hiszen a Telekommal való közös projektjükkel kezdték meg a faültetést.

A vállalati fejlesztéseket eddig gyakran rengeteg felesleges szemét kísérte – hívja fel a figyelmet honlapján a Y2Y. Viszont remélhetőleg az online csoportos képzés-fejlesztés kényszerű térnyerésével meghaladtuk a reprezentációs ajándékok korát. „Online nincsenek tollak, papírtömbök, apró whateverek ajándékba, post-itek, flipchartok, nem fogynak tonnaszámra a filcek” – fogalmaznak.

„Idén aztán március végétől átállva teljesen online-ra, ezek eltűntek az életünkből. Ha jól csináljuk, egyszer és mindenkorra. Mikor realizáltuk, mennyit spórolunk meg az életünkből azzal, hogy ezeket nem szerezzük be, nem osztjuk szét, és mint ilyen nem dobjuk be a szemétbe, na akkor jött az ötlet, hogy ha már ennyivel jót teszünk magunknak és a jövőnek, mi lenne ha rátennénk erre még egy lapáttal” – írják.

Minden fél napos online fejlesztésük után ültetnek egy fát

A Y2Y csapata augusztusban ezért úgy döntött, hogy félnapos online képzéseik után ültetnek egy fát a PlantaTreeCocktail kezdeményezésen keresztül Nyíradony mellett. A coach csapat tagjai pedig egyből komoly felajánlással kezdenek, melynek köszönhetően 117 vöröstölgy biztosan lehetőséget kap rá, hogy részt vegyen a globális felmelegedés elleni harcban. Ugyanis a Telekom vezetőfejlesztésének online képzés-fejlesztési projektjéből ennyi fa jön ki.

Ezenfelül a Y2Y minden képzéssel/fejlesztéssel foglalkozót invitál, hogy csatlakozzon a #atierdőtök, a #mierdőnk kezdeményezéshez.

„És ha rajtunk múlik – márpedig igen – akkor akármikor is térünk vissza a tárgyalótermekbe, ezt a szokásunkat biztosan megtartjuk. Nincs toll, nincs fancy mappa, nincs céges papír. Nincs több szemét” – zárul a bejegyzés.

Címkék: Vállalat

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Vállalat Hatalmas energiatároló átadás Tiszaújvárosban
Privátbankár.hu | 2026. március 26. 17:40
A Mol Petrolkémia átadta Kelet-Magyarország legnagyobb, 40 megawattóra energiatárolási kapacitású villamosenergia-tároló rendszerét csütörtökön.
Vállalat Debrecent Isztambullal köti össze a Wizz Air
Privátbankár.hu | 2026. március 26. 16:40
Ezzel tovább bővül a Debrecenből elérhető úticélok száma a fapados légitársaság kínálatában.
Vállalat A pornóoldalakat vizsgálják az EU hatóságai
Privátbankár.hu | 2026. március 26. 16:00
Az uniós szabályozók csütörtökön közölték, hogy a Pornhub, a Stripchat, az XNXX és az XVideos felnőtt tartalom platformokat azzal vádolják, hogy megsértették az uniós szabályokat, mivel pornográf tartalmakhoz engedték hozzáférést gyermekeknek az oldalaikon.
Vállalat Lezárult a nagy összeolvadás, külföldi terveit is felfedte az MBH
Imre Lőrinc | 2026. március 26. 14:30
Végleg lezárult az elmúlt 5 év konszolidációs folyamata az MBH Banknál, amely során három magyarországi pénzintézet olvadt össze. Eközben az ügyfélállomány jelentősen bővült és már a külföldi terjeszkedés a következő cél – hangzott el az MBH 2025-ös pénzügyi eredményeit bemutató sajtótájékoztatón.
Vállalat Megvan, ki lesz az Alteo új vezérigazgató-helyettese
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 17:25
Március 25-i hatállyal nevezték ki.
Vállalat Felszámolják a legnagyobb romániai hajógyárat
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 12:31
A társtulajdonos elutasította a csődegyezséget, kezdődik a legnagyobb romániai hajógyár, a Damen Shipyards felszámolása – írja a BNS szakszervezeti szövetség közleménye alapján az economedia.ro.
Vállalat Montenegróban nyert el megbízást a 4iG
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 11:41
Montenegró kormánya a 4iG Csoportot választotta a rendvédelmi szervek technológiai fejlesztését, valamint a kormányzati adatközpont és kapcsolódó infrastruktúra kialakítását célzó projektek megvalósítására. A beruházások a csoport első nagyszabású külföldi kormányzati megbízását jelentik a digitális infrastruktúra-fejlesztés területén.
Vállalat Jászai Gellért Ankarában tárgyalt a török védelmi ipar vezető szereplőivel
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 06:37
A harcjárművek torony- és fegyverrendszerei, pilóta nélküli eszközök, digitalizáció és kézifegyvergyártás területén vizsgálták az együttműködési lehetőségeket.
Vállalat Itt a Mol nagy bejelentése
Privátbankár.hu | 2026. március 24. 19:21
Megkapta az engedélyt a Mol. 
Vállalat Épül az MVM első geotermikus erőműve
Privátbankár.hu | 2026. március 24. 18:54
A beruházás a Bács-Kiskun vármegyei Zsana és Kiskunhalas térségében kezdődik. 
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG