Koh Dong-jin, a Samsung üzletágvezetője sajtótájékoztatón jelentette be, hogy szép számokat hoz az új zászlóshajó, sokakat érdekel az S7 – írja a Reuters.
Bár a Samsung egyelőre még pontos számokat nem közölte, ez annak fényében mindenképpen biztató, hogy a cég előző szériáját nem fogadták túlságosan jól a fogyasztók, Kínában pedig egyenesen labdába sem tudtak rúgni a lokális gyártók mellett.
Ezzel egyébként a techóriás egyelőre szembemegy az elemzői várakozásokkal, akik arra számítottak, hogy az S7 elsőéves eladásai jóval gyengébbek lesznek, mint az S6-é voltak.
A BUX magához térésében mind a négy nagy részvény jótékony szerepet vállalt.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




