A Samsung bejelentette, hogy új szoftverfrissítést küld ki az európai Galaxy Note7 készülékekre, amely 60 százalékban maximalizálja az okostelefonok akkumulátorának feltölthetőségét. A szoftverfrissítést október 31-én, hétfőn minden Európában működő készülék megkapja.
A társaság azt közölte a Privátbankár.hu-val: mára a Note7 készülékek kétharmadát visszaváltották Európában. Vagy a pénzt kérhetik vissza a vásárlók, vagy egy másik Samsung Galaxy okostelefonra cserélhetik készüléküket úgy, hogy az árkülönbözetet visszakapják.
A Samsung azután döntött a Note 7 globális visszahívásáról, hogy a visszahívott készülékek helyett adott cseretelefonokkal kapcsolatban is felmerült a gyanú, hogy ugyanúgy veszélyesek.
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1870,08 pontos, 1,36 százalékos emelkedéssel 139 495,62 ponton zárt hétfőn.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




