|
Ahogy arról már korábban is írtunk, óriási, 16,8 milliárd forintos beruházással építi ki harmadik, soroksári üzletét a svéd bútoráruház-lánc, a munkálatok hamarosan véget is érnek. Az épület szerkezete már elkészült, jelenleg belső gépészeti munkák zajlanak, jövő tavasszal pedig már nyitnak is – emberük azonban továbbra sincs elég.
A toborzás még októberben kezdődött, összesen 300 posztra lehet pályázni, köztük eladási területekre, logisztikai és éttermi egységekbe keresnek még munkaerőt. Ezeknek a fele egyébként már betelt, az első körben 900 jelentkező volt, a tavaszi nyitásra pedig biztosan elkel minden munkahely.
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el



