2p
Nem volt hosszú életű a portál.

A Strat-Pol Kft., a Zoom.hu internetes hírportál üzemeltetője az újság működtetését a mai nappal befejezi, és a portált megszünteti. A cég továbbra is folytatja tevékenységét, de a média és a tájékoztatási piac területéről kivonul - írja a közleményben Dosek Rita ügyvezető.

Farkas Csilla, megbízott főszerkesztő búcsúzott az olvasóktól:

“A tulajdonosi döntést a szerkesztőség csak elfogadni tudja, és sajnos mindössze egy ilyen közlemény az, ami ma Magyarországon bármelyik újságírónak marad, aki elveszíti az állását. A Zoom.hu-t a főszerkesztőváltás és a csökkentett létszám ellenére a most állásukat veszítő újságírók nemcsak hogy a piacon tartották, de szegmensének meghatározó szereplőjévé is tették. Elhivatottságuknak köszönhetően az elmúlt hónapokban – az elvárt és a korábban ismert egyedi látogatószámokat jelentősen meghaladva – a portál az egyik legsikeresebb időszakát élte. A Zoom.hu impresszumára kattintva olvashatóak az igazán fontos értékei az oldalnak, mind szakmailag, mind emberileg. Megtisztelő volt ennek a szerkesztőségnek a tagja lenni, hálával tartozom a Zoom.hu csapatának! A szerkesztőség a további kitartás reményében búcsúzik a még létező független sajtótól.”

Az mfor.hu cikke emlékeztet: a Tarjányi Péter által életre hívott portál 2017-ben indult (újra), egy viszonylag tekintélyes létszámú szerkesztőségi létszámmal (az impresszumban most is húsznál több újságíró található), ám a választások után augusztusban az addigi hírigazgató, Murányi András, még korábban az első főszerkesztő Zappe László viharos körülmények közti távozása 2017 szeptemberében (a tulajdonos, Tasnádi Péter a főszerkesztő feje fölött átnyúlva vetetett le egy cikket, amely az Orbán-család furcsa pénzügyeiről szól - ez azóta sem látható már az oldalon), majd idén szeptemberben a következő főszerkesztő, Kustánczi Norbert is elhagyta a lapot.

A portál három nappal ezelőtt még megköszönte, hogy 50 ezer követőjük van a Facebookon:

A rovat támogatója:
A rovat támogatója az MVM

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Vállalat Befuccsolt a Tesla romániai üzeme
Privátbankár.hu | 2025. október 9. 14:36
Nem épül meg a cseh Tesla romániai üzeme – írja az economedia.ro a bukaresti pénzügyminisztérium közleménye alapján.
Vállalat Berobbant a Széchenyi hitel iránti érdeklődés
Privátbankár.hu | 2025. október 9. 12:58
A Bankmonitornál egyetlen hétvége alatt annyian regisztráltak a szombaton bejelentett új, fix, évi 3 százalékos kamatozású vállalkozói hitelre, mint az azt megelőző teljes hónapban összesen.
Vállalat Elhagyná a Slovnaftot Világi Oszkár vezérigazgató
Privátbankár.hu | 2025. október 9. 11:01
Már 22 éve irányítja a szlovák olajvállalatot, 2006-tól vezérigazgatóként, és most beszélt először nyilvánosan a távozás lehetőségéről.
Vállalat Példátlan összefogás a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara és a Magyar Biztosítási Tanácsadók Szövetsége között
Privátbankár.hu | 2025. október 9. 10:45
A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) és a Magyar Biztosítási Tanácsadók Szövetsége (MBTSZ) stratégiai együttműködést kötött a biztosításközvetítői szektor digitalizációjának előmozdítása érdekében. Nagy Elek, az MKIK és Keszthelyi Erik, az MBTSZ elnöke hangsúlyozta: a két szervezet olyan közös fellépésre készül, amely hosszú távon segíti a hazai biztosításközvetítői szektorban tevékenykedő kis- és középvállalkozásokat, fokozva az ágazat fejlődését, fenntartható növekedését és versenyképességét.
Vállalat Az önkormányzatokat ünnepelte az OTP
Privátbankár.hu | 2025. október 9. 09:42
Megrendezte Önkormányzati Fórum rendezvényét az OTP.  
Vállalat A 4iG SDT új vezetőket nevez ki divíziói élére
Privátbankár.hu | 2025. október 9. 08:55
A 4iG Space and Defence (4iG SDT) az elmúlt időszak intenzív növekedési stratégájának megfelelően két új területtel kiegészülve, a piaci igényekhez és tevékenységébe illeszkedő öt különálló üzletágat hozott létre, amelyek élére további hazai és nemzetközi tapasztalattal rendelkező szakemberek érkeznek.
Vállalat A TSMC remek számot közölt a harmadik negyedévre
Privátbankár.hu | 2025. október 9. 08:25
Árbevétele 32,5 milliárd dollár volt, ami meghaladja az előrejelzéseket.
Vállalat A Delta Group árbevételcsökkenéssel zárta az üzleti évét
Privátbankár.hu | 2025. október 9. 06:40
Az IT cég üzleti évének első felében még megközelítette a tavalyi első féléves kiugró üzleti teljesítményt, azonban az üzleti év második felét az IT piac további szűkülése jellemezte, ami a vállalati szektor stagnálására és az állami beruházások elhalasztása miatti keresletcsökkenésre vezethető vissza.
Vállalat Üzent a Mol: ezt várják a horvátoktól
Privátbankár.hu | 2025. október 8. 17:37
Megint üzenget a Mol és a Janaf. 
Vállalat Nagy dobás: megérkezett a Huawei legújabb termékcsaládja
Privátbankár.hu | 2025. október 8. 14:44
A Huawei új fejezetet nyitott Magyarországon.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG