Az indok hasonló, mint Londonnál, a cég korábban ugyanis számos kínos ügybe keveredett, a londoni hatóság pedig úgy ítélte, hogy nincs helye Nagy-Britannia szívében egy „felelőtlen vállalatnak”. Nemrég egyébként Norvégiából is kitiltották a céget. Az Ubernek mostanság nem megy különösebben fényesen, az adatkiszivárgási botránysorozat mellett a harmadik negyedéves eredmény is alulmúlta az elemzői várakozásokat. Ugyanakkor érdekes ajánlatot kaptak a frissen piacra dobandó részvényekre, erről itt írtunk korábban a Privátbankár.hu-n. >>>
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




