2p

Mi jön az Orbán-korszak után?
Mit tud tenni a gazdasággal a Magyar-kormány?

Online Klasszis Klub élőben Pogátsa Zoltánnal!

Vegyen részt és kérdezze Ön is az ismert közgazdászt, szociológust!

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt! >>

Ma akár 37 fok is lehet.
A hőség megviseli a szervezetet. Készüljünk fel rá!

A tartós hőség veszélye miatt szerdára már nyolc megyére - Baranya, Bács-Kiskun, Békés, Csongrád, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok és Tolna - másodfokú, az ország többi területére elsőfokú figyelmeztetést adtak ki.

A középhőmérséklet ma sokfelé 25, az Alföld nagyobb részén és a Dél-Dunántúlon, a magasabb éjszakai hőmérséklet miatt pedig a Kisalföldön is 27 fok felett alakul. A Dél-Alföld egyes részein 29 fokot meghaladó középérték is várható.

Éjszaka sem hűl le a levegő

Az előrejelzés szerint a legalacsonyabb hőmérséklet 17-22 fok között alakul. Napközben 32-37 fokig melegszik a levegő.

Kitértek arra is, hogy napközben a Dunántúl északnyugati részén viharossá fokozódhat a szél. Emellett legnagyobb eséllyel a Nyugat-Dunántúlon és az Észak-Alföldön, az Északi-középhegység térségében alakulhat ki néhol zivatar, de várhatóan heves kísérőjelenségek nélkül.

A hőség mellett szerdán extrém UV-B sugárzás is várható - hívta fel a figyelmet az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Szerdán 8.2-es (extrém) UV-B sugárzás várható. Ilyenkor normál bőrtípusnál már 15-20 perc napon tartózkodás esetén is bőrpír keletkezhet. A tartós hőség veszélye miatt Szentes Tamás országos tisztifőorvosi feladatokért felelős helyettes államtitkár szerda éjfélig meghosszabbította a hőségriasztást.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Elbukott közel 20 ezer szavazat a levélszavazásnál
Privátbankár.hu | 2026. április 16. 20:54
A Nemzeti Választási Iroda (NVI) befejezte a levélszavazatok pártlistás szavazólapjainak előzetes összesítését.
Közérdekű Orbán Viktor: én vagyok a felelős a választási vereségért 
Privátbankár.hu | 2026. április 16. 19:52
Hiszen ő a párt elnöke – mondta a leköszönő miniszterelnök a Patriótának adott interjúban. Szerinte a választási vereség mértéke nagy, ezért teljes megújulásra van szükség, nem csak lemondásokra. 
Közérdekű Szijjártó Péter szerint nem semmisítettek meg dokumentumokat
Privátbankár.hu | 2026. április 16. 16:59
Nem követett el bűcselekményt – mondta a leköszönő külügyminiszter.
Közérdekű Mégsem csütörtökön érkezik az EU-s delegáció Magyarországra
Privátbankár.hu | 2026. április 16. 15:17
Csütörtök helyett pénteken jön az Európai Bizottság küldöttsége.
Közérdekű Magyar Péter az üzemanyagbiztonság miatt egyeztet a Mol vezetőjével
Privátbankár.hu | 2026. április 16. 13:48
Csütörtökön fogadja a Mol elnök-vezérigazgatóját, Hernádi Zsoltot. 
Közérdekű Egy újabb helyet osztottak ki Magyar Péter kormányában?
Privátbankár.hu | 2026. április 16. 13:04
Korábban brüsszeli referens is volt Rubovszky Rita, aki jelenleg  a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója – de néhány hét múlva már oktatási miniszter is lehet.
Közérdekű Nemsokára kiderülhet a választás igazi végeredménye
Privátbankár.hu | 2026. április 16. 11:42
Elkezdték számolni a külföldön leadott szavazatokat, még több mandátum sorsa is változhat.
Közérdekű Változott a keszthelyi választási eredmény – de nyert újabb mandátumot a Fidesz?
Privátbankár.hu | 2026. április 16. 07:29
Újraszámolták a szavazatokat, de még mindig nincs végeredmény.
Közérdekű Sűrű napja lesz holnap Magyar Péternek, váratlan helyről kapott meghívást
Privátbankár.hu | 2026. április 14. 12:44
A közmédia műsoraiba is meghívták másfél év után Magyar Pétert.
Közérdekű Ezer forint? Ugyan már, tovább csökken az üzemanyagok ára Magyarországon
Privátbankár.hu | 2026. április 14. 11:39
Folytatódik az árcsökkenés a kutakon.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG