3p

Mi vár a magyar befektetőkre ősszel?

Mit jelentenek az adózási és szabályozási változások a befektetők számára?
Merre tart az állampapírpiac?
Hogyan érdemes gondolkodni a hosszú távú megtakarításokról és az ingatlanbefektetésekről?

Klasszis Befektetői Klub
2026. szeptember 24., Budapest

Foglalja le helyét most >>

Az egyéni verseny győztese ismét Czirbus Tamás lett.

A vasárnap megrendezett Footgolf Csúcs Kupán a Magyar Országgyűlés Labdarúgó Válogatott, a Magyar Újságírók Válogatott, az MVM és az Üzletemberek csapatai versenyeztek egymással Kisorosziban, a Magyar Footgolf Clubban. Aki járt már valaha golfpályán, emlékezhet a gondozott növényzetre, a frissen nyírt pázsitra, a magával ragadó természeti környezetre.

Aki pedig footgolfozott, az megismerte ennek a környezetnek a másik arcát is: trükkös dombocskák, „útban lévő” bokrok, vagy homokakadályok… Ilyen és hasonló nehézségeket kell leküzdeni egy footgolf versenyen, lábbal juttatva el a futball labdát a rövidebb-hosszabb szakaszokon az elrúgó ponttól a lyukig.

A vasárnap nyolcadik alkalommal megrendezett Footgolf Csúcs Kupán 18 szakaszt teljesítettek a játékosok, mintegy háromórás séta közben törekedve arra, hogy minél kevesebb rúgással juttassák be a labdát a lyukakba. Forgács István tornaigazgató, a rendező HGS PR Ügynökség vezetője elmondta:

„Évről évre bővül a Csúcs Kupa mezőnye, köztük olyanokkal, akik először próbálják ki ezt a játékot. Örömteli látvány volt az is, hogy a mai versenyen minden korosztály képviseltette magát, többen a családjukkal együtt vágtak neki a versenynek.”

Gelencsér Gábor társszervező, a Magyar Footgolf Szövetség alapítója elmondta:

„Több mint tíz évet dolgoztam azért, hogy minél ismertebbé váljon a footgolf itthon és külföldön egyaránt. Ezen a versenyen is jó volt látni, hogy a footgolf népszerűsége növekszik. Itt is megmutatkozott, hogy már az első játékélmény is meg tudja alapozni a footgolf iránti szeretetet.”

A Footgolf Csúcs Kupa csapatversenyét az MVM csapata nyerte, javítva a tavalyi bronzérmes helyezésükön. Az egyéni verseny győztese Czirbus Tamás lett, aki ezzel megvédte a tavalyi címét.

Az esemény rangját jelzi, hogy Kövér László, az Országgyűlés elnöke volt a Footgolf Csúcs Kupa fővédnöke.

A díjakat Gerencsér Gábor mellett dr. Czirbus Tamás az MVM Energetika Zrt. MSZVH koordinációs vezetője és Rácz Roland, az Izsáki Házitészta Kft. területi értékesítési vezetője adták át.

Egyéni verseny végeredménye:

  1. Czirbus Tamás 74 pont (MVM)
  2. Szondi László 75 pont (Országgyűlés)
  3. Mohi Áron 77 pont (MVM)

Csapatverseny végeredménye:

  1. MVM
  2. Újságírók
  3. Üzletemberek
  4. Országgyűlés

Főtámogatók:

  • MVM
  • E.ON Energiamegoldások Kft.

Támogatók:

  • Audi
  • Basic Line Kft. (Head)
  • Horfer Serleg Kft.
  • Izsáki Házitészta Kft.
  • Volkswagen

Médiatámogatók:

  • mfor.hu
  • mixonline.hu
  • piacesprofit.hu
  • privatbankar.hu

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Kapitány István sem hagyta szó nélkül, hogy csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét
Privátbankár.hu | 2026. július 28. 13:20
Biztonságban van Magyarország energiaellátása – írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
Közérdekű A nap képe: ő lett az új alkotmánybíró, döntött az Országgyűlés
Privátbankár.hu | 2026. július 27. 16:41
Sonnevend Pál, a Tisza-frakció jelöltje lett az új alkotmánybíró. 
Közérdekű Telex: magyar egyetemistákat cserkészhet be az orosz titkosszolgálat
Privátbankár.hu | 2026. július 27. 12:44
Hálózatépítésben utazhat az orosz állami gépezet, melyben a magyar hallgatók az eszközük.
Közérdekű Visszaesett Magyar Péter pártja – megbosszulta magát a sietség
Privátbankár.hu | 2026. július 27. 07:51
Ilyen még nem volt – derül ki egy frissen közölt kutatásból.
Közérdekű Schiffer Andrást jelöli alkotmánybírónak a Mi Hazánk – Magyar Péter máris reagált  
Privátbankár.hu | 2026. július 26. 21:01
Schiffer András ügyvéd, politikus jelölését alkotmánybírónak vasárnap késő délután jelentette be az X-en Toroczkai László, a Mi Hazánk Mozgalom elnöke.
Közérdekű Az ELTE egykori dékánját jelöli új alkotmánybírónak a Tisza
Privátbankár.hu | 2026. július 25. 14:31
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció – jelentette be Facebook-oldalán Bujdosó Andrea, a képviselőcsoport vezetője szombaton.
Közérdekű Több mint 1000 milliárd forintos Eximbank-ügyek miatt tett feljelentést a gazdasági tárca
Privátbankár.hu | 2026. július 24. 19:12
Négy nagy összegű finanszírozási ügyletben tett feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, miután az állami tulajdonú Eximbank átvilágítása során gyanús körülményeket és gyenge biztosítékokat azonosítottak – közölte a szaktárca.
Közérdekű Kapitány István leváltotta Paks 2 vezérigazgatóját
Privátbankár.hu | 2026. július 24. 13:45
Felmentette tisztségéből Jákli Gergelyt, a Paks II. Atomerőmű Zrt. vezérigazgatóját Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter. A tárcavezető délután be is mutatta utódját.
Közérdekű Csökken az állami cégvezetők bére, feljelentés az EXIM Bank gyanús ügyeiben – ez történt a kormányszóvivőin
Sipos Ildikó | 2026. július 23. 16:04
3,6 millió forint lesz a bérplafon, többek között ez is kiderült a csütörtöki kormányszóvivői tájékoztatón.  
Közérdekű Kiderült, mekkora megtakarítással lép le Sulyok Tamás a színről
Privátbankár.hu | 2026. július 23. 12:30
Sulyok Tamás záró vagyonnyilatkozata szerint a volt köztársasági elnöknek továbbra sincs autója vagy nagy értékű ingósága, ugyanakkor öt ingatlanban rendelkezik tulajdonrésszel, valamint több mint 77 millió forintos megtakarítással állampapírban, kötvényekben, NYESZ-en és bankszámlán.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG