Magyar Péter miniszterelnök az Orbán-kormány minisztériumi épületeit járta körbe hétfőn éjszaka. Ezekről videókat és fényképeket is posztolt a Facebook-oldalán. A nyilvánosság számára korábban nem ismert épületek közül a Karmelita-kolostort már bemutatta egy videós bejegyzésben. A Belügyminisztérium épületéről kedd reggel még csak képeket tett közzé, de ígérte, hogy videós bejegyzés is lesz.
A tárlatvezetés során a nézők megtekinthetik az épület belső tereit, udvarát és az iratmegsemmisítőket is.
Megkezdődtek a parlamenti választások Koszovóban és Örményországban is.

Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac
Új korszak a magyar alternatív befektetéseknél, lebomlanak a falak a lakosság előtt – Klasszis Podcast
Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél
Így fektetnek be Magyarország legjobb szakemberei



