1p
Nagylakon és Szarvason lesznek előrehozott választások.

Időközi polgármester-választást tartanak vasárnap a Csongrád megyei Nagylakon, a Békés megyei Szarvason pedig egy haláleset miatt megüresedett képviselői helyről dönthetnek a szavazók.

Tessék választani

Nagylakon a korábbi független polgármester, Gyarmati András lemondása miatt tartanak időközi választást. A határ menti községi vezetői posztjáért függetlenként hárman indulnak: a jelenlegi alpolgármester Locskai Zoltán, a szintén képviselő-testületi tag Kolozsvári Rozália és Varga István, valamint Nagy Gyula Imréné, a Magyar Munkáspárt jelöltjeként.

Szarvason az egyik körzet fideszes képviselőjének halála miatt kellett kiírni időközi választást. Négyen szállnak ringbe a posztért, jelöltet állított a Fidesz mellett a Jobbik és a Magyar Munkáspárt, valamint a Nagycsaládosok Szarvasi Egyesülete.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Magyar Péter Zsolt bácsiról és december 24. munkaszüneti nappá nyilvánításáról is vallott
Privátbankár.hu | 2026. július 12. 09:13
Magyar Péter a közvetlen államfőválasztás mellett foglalt állást a Redditen.
Közérdekű Messi maradt, Haaland búcsúzott a világbajnokságtól
Privátbankár.hu | 2026. július 12. 08:15
Az angol válogatott Jude Bellingham duplájával hosszabbítás után 2-1-re legyőzte a norvég csapatot szombaton a labdarúgó-világbajnokság Miamiban rendezett negyeddöntőjében. Az argentin válogatott hosszabbítás után 3-1-re legyőzte a svájci csapatot.    
Közérdekű Sulyok Tamásnak öt napja van arra, hogy döntsön
Privátbankár.hu | 2026. július 11. 10:28
Hétfőn jön az Alaptörvény 17. módosítása. 
Közérdekű Benyújtották a vagyonvisszaszerzésre vonatkozó törvényjavaslatot a parlamentben
Privátbankár.hu | 2026. július 10. 14:59
A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatalról van szó. 
Közérdekű Tovább küzd a főváros a taxishiénákkal
Privátbankár.hu | 2026. július 10. 11:41
Taxis hiénamentessé tennék Budapestet.
Közérdekű Ítélkezési szünettel lesz terhelt a nyár
Privátbankár.hu | 2026. július 10. 11:23
Július 15-e és augusztus 20-a között lesz leállás.
Közérdekű Ruff Bálint „sokkban” van attól, amit lát
Privátbankár.hu | 2026. július 10. 10:49
2016-tól kezdve a kormányzásnak semmi más célja nem volt, mint más emberek gazdagítása – mondta Ruff Bálint Miniszterelnökséget vezető miniszter az Ötpontban című podcastben.
Közérdekű Tovább nőtt a Tisza-kormány iránti bizalom
Privátbankár.hu | 2026. július 10. 09:25
A választások óta eltelt több mint két hónapban a Tisza Párt növelni tudta a támogatói bázisát, miközben a Fidesz-KDNP potenciális szavazóinak aránya tovább csökkent. Ez önmagában is azt jelzi, hogy a társadalom többsége elégedett a Magyar-kormány eddigi teljesítményével.
Közérdekű Lényegében lezárta a NAV a nyomozást az ukrán pénzszállító ügyében
Privátbankár.hu | 2026. július 9. 13:05
Az ukrán pénzszállító ügyében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) lényegében lezárta a nyomozást, a belföldön lehetséges nyomozási cselekményeket már elvégezte. Az eddigi eredmények alapján nem nyert megerősítést a bűncselekmény elkövetése, de az ügy végleges lezárásához szükséges az osztrák nyomozóhatóság válasza, ezért annak beérkezéséig a NAV felfüggesztette a nyomozást – közölte az adóhatóság csütörtökön az MTI-vel.
Közérdekű Nagyon elismerően szólt Orbán Anita a NATO-ról
Privátbankár.hu | 2026. július 9. 12:30
A külügyminiszter szerint az Észak-atlanti Szerződés Szervezete (NATO) erősebb, mint valaha.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG