A reggel hetes adatok szerint aktívan kezdték a magyarok a mai önkormányzati választást: Budapesten és a polgármester szexbotránya miatt felpezsdült Győrben is sokkal többen mentek el szavazni, mint öt évvel ezelőtt. A magasabb részvételi arányra azt szokták mondani az elemzők, hogy az ellenzéknek kedvez. Ez lebeghetett a Fidesz-központ szeme előtt is, ugyanis az első részvételi adatok nyilvánosságra hozatala után ezt posztolták a Facebookra:
Hiába, Magyarországon a kommunistázás örökzöld sláger.
Cél az orosz erők elszigetelése.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




