3p

E heti podcast műsorunkban kicsit eltávolodunk a tematikát illetően a gazdaságtól, hiszen az NBI őszi szezonja és a katari vb kezdete között a hazai labdarúgás helyzetéről beszélgettek kollégáink. A magyar bajnokság helyzete, a Fradi jövője mellett természetesen Dzsudzsák Balázs válogatottságára, valamint a vasárnap kezdődő katari világbajnokságra is kitért az Mfor.hu Közélet című műsorában Csabai Károly, lapunk főszerkesztője, Gáspár András, lapigazgató, valamint Székely Sarolta felelős szerkesztőnk.

A Fradi az Európa Ligában lényegében várakozáson felüli teljesítményt nyújtott, hasonló eredményben talán csak a szurkolók reménykedhettek igazán. De vajon mire lehet számítani a csapattól tavasszal? - erről is elmondták véleményüket kollégáink az e heti podcast műsorunkban. A Fradi sikere mellett terítékre került a hazai bajnokság is. Nagy kérdés ugyanis, hogy vajon hogyan hat az NBI-re a ferencvárosi csapat kiemelkedése a mezőnyből mind anyagi, mind szakmai szempontból. Abban lényegében egyetértettek kollégáink, hogy a következő 4-5 évben a helyzet változatlan lehet: a Fradi toronymagasan nyeri az aranyakat majd, ám felvetődött, hogy ez a helyzet mennyire lehet motiváló a versenytársaknak és magának a Fradinak is.

Az Mfor.hu Közbeszéd című műsorának e heti résztvevői: Székely Sarolta, Csabai Károly és Gáspár András. Fotó: Mfor /Izsó Márton Artúr
Az Mfor.hu Közbeszéd című műsorának e heti résztvevői: Székely Sarolta, Csabai Károly és Gáspár András. Fotó: Mfor /Izsó Márton Artúr

A Kecskemét meglepő szezonkezdete és őszi szereplése mellett az elmúlt hetek kiemelkedő válogatotti híréről, Dzsudzsák Balázs válogatottságáról is elmondták véleményüket a beszélgetőfelek, mely ahogy sokakat, úgy őket is megosztotta már.

Nem így a katari világbajnokság, melyre szintén kitértek a beszélgetés végén, elmondva, hogy akármennyire is szerethetjük a focit, ez a világbajnokság nem nyújtja azt a feszült és izgatott várakozást, mint az összes többi korábbi. Hogy ennek mi az oka, az kiderül az Mfor.hu Közbeszéd című műsorából a Klasszis podcast csatornán.

A beszélgetést itt hallgathatja meg:

Hogyan hallgassunk podcastet?

A podcastet a fenti lejátszóval az mfor.hu és a privatbankar.hu oldalán is meghallgathatja.

Az optimális podcast-élményhez a podkaszt.hu korábbi leírását idézzük.

A podkaszt lételeme hogy nem kell helyhez kötve hallgatni. Ezért legjobb élményt a eszközökön nyújtják, legyen az akár telefon, akár tablet. Ebből kifolyólag az ezen eszközökre írt programok is nyújtják a legtöbb szolgáltatást. Például:

- Saját kereshető adatbázis
- Lassított / gyorsított lejátszási sebesség
- Könyvjelzők, fejezetek
- Adásnaplók megjelenítése

Ezeket szinte az összes nagyobb lejátszó tudja, de attól függően hogy milyen eszközön szeretnéd hallgatni,  itt találhatsz párat induláshoz >>

Ezekben a lejátszókban megtalál minket Klasszis podcast néven! Május 10-étől kéthetente új adásainkkal is találkozhat ezeken a linkeken. Addig is:

A műsor oldala az Anchor FM-en >>

Kövessen és hallgasson minket Spotify-on! >>

Podcastünk az Apple Podcasts-en >>

A podcast RSS feedje itt található >>

A rovat támogatója a 4iG

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Makro / Külgazdaság Magyarország szembemegy az Európai Unióval
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 16:11
Javult a gazdasági hangulatindex az euróövezetben és az Európai Unióban novemberben az előző hónaphoz képest, miközben Magyarországon romlott – derült ki az Európai Bizottság gazdasági és pénzügyi főigazgatóságának (DG ECFIN) végleges adataiból.
Makro / Külgazdaság Körbeudvarolták Orbán Viktort Szabadkán
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 15:14
A miniszterelnök Aleksandar Vucic szerb elnökkel találkozott. 
Makro / Külgazdaság Az elemzői várakozásokat is túlszárnyalta a németek hangulata
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 15:11
A vártnál jelentősebben javult a GfK decemberre vonatkozó fogyasztói hangulatindexe.
Makro / Külgazdaság Irigykedve nézhetünk Horvátországra
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 14:08
Az idei harmadik negyedév sorrendben a 19. negyedév volt, amikor bővült a horvát gazdaság.
Makro / Külgazdaság Már a kormány is visszafogott, bemondta Nagy Márton, hogy mennyivel nőhet jövőre a gazdaság
Imre Lőrinc | 2025. november 27. 13:10
Jövőre 2-3 százalékos növekedéssel számol a kormány – jelentette be Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter.
Makro / Külgazdaság Délnyugati szomszédunk alaposan lepipált minket
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 12:35
A horvát gazdaság 2,3 százalékkal nőtt a harmadik negyedévben az előző év azonos időszakához viszonyítva. Ez lassabb dinamikának számít, mint amit az előző negyedévben láthattunk – közölte a horvát statisztikai hivatal.
Makro / Külgazdaság Jött egy jó hír az autósok számára
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 11:20
Mindkét üzemanyagtípus ára csökken.
Makro / Külgazdaság Köhög az ipar, egyre többen emelnének árat
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 11:07
A GKI Gazdaságkutató Zrt. – az EU támogatásával végzett – felmérése szerint novemberben az üzleti szektor kilátásai alig változtak, míg a fogyasztók kissé borúlátóbb várakozásokat fogalmaztak meg, mint októberben.
Makro / Külgazdaság Orbán Viktornak olyan pénz kell, aminek az elköltését senki nem ellenőrizheti – véli Petschnig Mária Zita
Izsó Márton - Csabai Károly | 2025. november 27. 10:24
A Pénzügykutató Zrt. tudományos főmunkatársa a november 26-ai élő műsorunk vendége volt. Az 5. évfolyamában járó Klasszis Klub Live 88. adását most a Klasszis YouTube-csatornán megnézheti, vagy a Klasszis Podcast-csatornán meghallgathatja.
Makro / Külgazdaság Jól mutatnak a turizmus októberi számai
Privátbankár.hu | 2025. november 27. 08:30
Több volt a hazai és a külföldi vendég is, mint tavaly.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG