1p

Az illúziók vége – a racionalitás kezdete –
úgy tűnik el az ESG, hogy velünk marad?

Klasszis Fenntarthatóság 2025 konferencia

2025. november 4., Budapest

Jelentkezzen most!

Egyesül a Budapest Alapkezelő és MKB-Pannónia Alapkezelő, a jogutód társaság 2022. szeptember 1-én kezdi meg működését. Az egyesüléssel létrejövő alapkezelő által kezelt vagyon megközelíti az 1 200 milliárd forintot.

Az MKB-Pannónia Alapkezelő 2022. szeptember 1-jén beolvad a Budapest Alapkezelőbe, az immár egyesült szervezet pedig MKB Alapkezelő néven folytatja működését. A két alapkezelő legfőbb szervei erről 2022. május 25-én hozták meg a döntésüket.

Az egyesülést követően az MKB Alapkezelő által kezelt vagyon megközelíti a 1 200 milliárd forintot, az alapkezelő által kezelt befektetési alapok és egyéb portfóliók pedig lakossági és vállalati megtakarítók, illetve intézményi ügyfelek széles körének segítik befektetési céljaik megvalósítását a Magyar Bankholding által jegyzett közlemény szerint.  

Az MKB-Pannónia Alapkezelő és a Budapest Alapkezelő kiemelt figyelmet fordít a zökkenőmentes átállásra, a várható változásokról az ügyfeleket is folyamatosan értesíteni és tájékoztatni fogják.

A rovat támogatója a 4iG

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Makro / Külgazdaság Tényleg segítség a 3 százalékos Otthon Start és kkv-hitel? Ma délután a Klasszis Klub Live-ban Oszkó Péter
Privátbankár.hu | 2025. október 27. 09:14
A volt pénzügyminiszter, üzletember, kockázatitőke-befektető, az Oxo Holdings alapító-vezérigazgatója 15 óra 30-tól élőben válaszol a mi és olvasóink, nézőink kérdéseire. Hangoljon a Klasszis Média YouTube-csatornájára!
Makro / Külgazdaság Vámokkal válaszol a vámellenes reklámra Trump
Imre Lőrinc | 2025. október 27. 08:00
10 százalékkal emeli a vámokat az Egyesült Államok elnöke.
Makro / Külgazdaság Elmérgesedett a montenegrói-török viszony, súlyos lépés lehet az ára
Privátbankár.hu | 2025. október 27. 07:15
A vasárnapi erőszakos incidenseknek a vízummentesség megszüntetése lehet az ára.
Makro / Külgazdaság Ennyit ér ma a kétkezi munka Magyarországon
Privátbankár.hu | 2025. október 27. 06:30
Több mint 8 százalékkal nőtt a fizikai dolgozók órabére idehaza.
Makro / Külgazdaság Így szolgáljuk ki a német érdekeket kínai pénzből
Imre Lőrinc | 2025. október 27. 05:46
Sokakban felmerülhet a kérdés, hogy a kormány keletinyitás-politikája ellenére miért nő folyamatosan Magyarország Németországgal szembeni gazdasági függősége? A válasz leginkább abban keresendő, hogy bár valóban nagy számban érkeznek hazánkba a távol-keleti beruházások, ezek jelentős részben a németországi értékláncokba tagozódnak be. Az elmúlt években a hazánkat elözönlő kínai akkumulátorgyárak ékes példái ennek a folyamatnak.
Makro / Külgazdaság Fontos üzletet üthet nyélbe Trump és a kínai elnök?
Privátbankár.hu | 2025. október 26. 12:20
Találkoznak.
Makro / Külgazdaság Trumpot kiborították: kemény lépést tett
Privátbankár.hu | 2025. október 26. 10:41
Szigorított a vámokon egy reklám miatt. 
Makro / Külgazdaság Ebbe a hét új városba lehet Budapestről elrepülni
Privátbankár.hu | 2025. október 25. 15:11
Indul a téli menetrend Ferihegyen.
Makro / Külgazdaság Így alakulna a nyugdíj kormányváltás esetén
Privátbankár.hu | 2025. október 25. 14:12
A DK bemutatta nyugdíjprogramját és nyugdíjkalkulátort indított.
Makro / Külgazdaság Magyar Péter szerint látványos vereséget szenvedett a Fidesz
Privátbankár.hu | 2025. október 25. 13:12
A Tisza Párt elnöke videóval bizonyítja, hogy ők voltak többen október 23-án.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG