Magyarország 3,9 milliárd eurós hitelkérelmet nyújt be az Európai Bizottsághoz a helyreállítási alap hitelrészéből, a dokumentumokat csütörtökön, határidőre eljuttatják a Bizottsághoz - jelentette be a területfejlesztési miniszter egy rendezvényen csütörtökön, Budapesten.
Navracsics Tibor azt mondta: 3,9 milliárd eurónyi összegre (szerk.: közel 1500 milliárd forint) jelentenek be hitelkérelmet, az eddigiekhez hasonlóan energetikai infrastruktúra, energiahatékonysági pályázatok, illetve a zöld állátás projektjeinek finanszírozására. (MTI)
Elindult a kereskedés.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




