A Reuters híre szerint szerdán három szupertanker kelt át a Hormuzi-szoroson, miután töb bmént két hónapja várakoztak a Perzsa-öbölben a szoros lezárása miatt.
A hajók összesen hatmillió hordónyi nyersolajat szállítanak, célállomásaik az ázsiai piacokon vannak.
Újraválasztották Orbán Viktort a Fidesz elnökének.

A magyar eszközök most immunisak a globális válságra – Klasszis Podcast
Uniós pénzek, hozamok és a hatékonyság csapdája – Klasszis Podcast





