Történelmi napra ébredt ma az arab királyság, miután a világon utolsóként itt is feloldották azt a tiltást, amely nem engedélyezte a nőknek az autóvezetést – írja a Reuters.
Az intézkedés mögött Mohammad bin Szalmán koronaherceg áll, aki a Vision 2030 fejlesztési terveként döntött a tiltás feloldása mellett. A szaúdi program középpontjában egyébként az áll, hogy az ország a jövőben ne csak az olajra támaszkodjon, hanem fejlesztenék például a turizmust is.
Készen állunk, teljesen meg fog változni az életünk – mondta Szamira al-Ghamdi, egy 47 éves dzseddai pszichológus, aki az egyik első nő lesz, aki jogosítványt kap az országban.
De Sulyok Tamásról is beszélt a kormányfő.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




