1p

Kíváncsi rá, hogyan befolyásolják a világpolitikai viharok az Ön pénztárcáját?
Csatlakozzon azokhoz, akik nemcsak figyelik,
hanem értik is, mi történik a világban - és a tőkepiacokon!

Klasszis Befektetői Klub

2025. május 27. 17:00, Budapest

Részletek és jelentkezés

Egyelőre nincsen tervben újabb telefonos megbeszélés Putyin és Trump között.

Mégsem tesznek közzé semmit a hétfői amerikai–orosz tárgyalásokból – derült ki az orosz elnök szóvivője, Dmitrij Peszkov bejelentéséből, írta a Telex. A hírek szerint a megállapodás a Fekete-tengeren megvalósítandó tűzszünetről szólt volna, folytatásaként annak a részleges, március 12-én összehozott, a Kreml által egyébként is nagyon szűkre szabott – az energiainfrastruktúrára vonatkozó – 30 napos tűzszünetnek, amely valójában életbe sem lépett. Kedden délelőtt többször arról jött hír, hogy hamarosan publikálják a közleményt, ám ez újra és újra tolódott, míg végül az orosz fél bejelentette, hogy mégsem lesz közlemény. Peszkov azt is közölte, hogy egyelőre nincsen tervben újabb telefonos megbeszélés Putyin és Trump között.

Hogy a megbeszélések nem úgy mentek, ahogyan Moszkva szerette volna, arra már utalt az is, hogy kevésbé lelkesen nyilatkozott az orosz delegáció az amerikaiakkal hétfőn folytatott 12 órás tárgyalás után, mint az első találkozójukon – írta a Telex.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Nemzetközi Ultimátumot kapott Putyin
Privátbankár.hu | 2025. május 10. 15:42
30 napos tűzszünet vagy újabb szankciók.
Nemzetközi Itt a nagy bejelentés: teljes és azonnali tűzszünetet kötött Pakisztán és India
Privátbankár.hu | 2025. május 10. 14:26
Ezt előbb Donald Trump kürtölte világgá, amit aztán Pakisztán miniszterelnök-helyettese és India külügyminisztere is megerősített. 
Nemzetközi Egy évig működhetne Magyarország ennyi pénzből: Bill Gates eladományozza a vagyonát
Privátbankár.hu | 2025. május 10. 14:14
Bill Gates bezárja a világ legnagyobb magánalapítványát – de előtte még eladományoz 200 milliárd dollárt, vagyis mintegy 73 ezer milliárd forintot. Csak hogy átélhető legyen: ez közel akkora összeg, mint amekkora Magyarország teljes állami költségvetése 2026-ra. A Microsoft társalapítója szerint túl sok a sürgető probléma ahhoz, hogy bármit is magának tartson meg. A döntés hátterében nemcsak elvek, hanem személyes mérföldkövek is állnak.
Nemzetközi Súlyos vegyi veszélyhelyzet a magyarok egyik kedvenc turistacélponjában
Privátbankár.hu | 2025. május 10. 13:47
Egy hatalmas klórgázfelhő elszabadulása miatt szombat kora reggel óta riadókészültségben van Barcelona és környéke.
Nemzetközi Trump egy újabb fontos jog megvonását fontolgatja
Privátbankár.hu | 2025. május 10. 11:43
Az amerikai elnök kormánya vizsgálja a habeas corpus felfüggesztését.
Nemzetközi Kiderült, lesz-e végre Trump-Putyin találkozó
Privátbankár.hu | 2025. május 10. 11:12
Az amerikai elnök hivatalának szóvivője beszélt erről.
Nemzetközi Kitört a diplomáciai háború: magyar diplomatákat utasított ki Kijev
Privátbankár.hu | 2025. május 9. 19:46
Válaszul arra, hogy Magyarország kiutasított két „ukrán kémet”.
Nemzetközi Elmondta Erdő Péter, hogy mi dönthetett a pápaválasztásnál
Privátbankár.hu | 2025. május 9. 18:31
Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm – nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.
Nemzetközi Máris üzent az új német kancellár Putyinnak
Privátbankár.hu | 2025. május 9. 17:01
A labda Moszkva térfelén van, hogy elfogadja-e a harmincnapos tűzszüneti javavaslatot, amivel bizonyíthatja, komolyan akarja-e a békét Ukrajnában – jelentette ki Friedrich Merz német kancellár a NATO brüsszeli székházában pénteken.
Nemzetközi Megvan, mikor lesz XIV. Leó beiktatási szertartása
Privátbankár.hu | 2025. május 9. 16:51
Május 18-án iktatják be tisztségébe XIV. Leó pápát – jelentette be pénteken a Vatikán.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG