2p

Mi lesz a privát vagyonokkal?

Vagyonadó, bizalmi vagyonkezelés, alapítványok, magántőkealapok – 2026 fordulópontot hozhat.
Ne hozzon fontos döntéseket a legfrissebb információk nélkül!
Vegyen részt a Klasszis Investment & Wealth Management Summit 2026 konferencián, és hallgassa meg a legjobb szakértőket!

Részletek és Early Bird jelentkezés >>

Megszólalt a politikai elemző, aki egyes hírek szerint David Pressman utódja lehet.

Bryan E. Leib amerikai politikai elemző is megszólalt a Rogán Antal ellen bevezetett amerikai szankció ügyében, vett észre a 24.hu. Bryan E. Leib az a személy, akit a kormánypárti Magyar Nemzet David Pressman leköszönő budapesti nagykövet utódaként emleget.

Szégyellje magát az USA magyarországi nagykövete ezért a politikai indíttatású tettért. Bár sem én sem más nem beszélhet Trump elnök nevében, azt hiszem, hogy január 20-án, amikor már ő lesz a 47. elnökünk, visszatérünk az USA–Magyarország kapcsolatok aranykorához!

– írta az X közösségi platformon órákkal azt követően, hogy az amerikai kormány bejelentette, hogy Rogán Antal szankciós listára került:

A lap szerint amerikai republikánus szakember X-profilja és Linkedin-profilja szerint a saját PR-cége vezetése mellett a magyar kormányhoz erős szálakon köthető Alapjogokért Központ főmunkatársa is. Ennek a szervezet honlapján ugyan nem találták nyomát, de az Alapjogokért Központ Facebook-oldalán októberben megjelent egyik posztban a szervezet vezető kutatójaként hivatkoznak rá. Ebben a posztban azt írták:

Vezető kutatónk, Bryan E. Leib szerint éppen Magyar Péter az, aki propagandát és hazugságokat terjeszt.

 

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Nemzetközi Megvan az ENSZ-közgyűlés új elnöke
Privátbankár.hu | 2026. június 2. 19:29
Kalilur Rahmán bangladesi külügyminisztert választották meg.
Nemzetközi „Ez egy új kezdet” – Berlinben is megtolták Magyar Péter motorját
Wéber Balázs | 2026. június 2. 18:57
„Ki vagyok én, hogy tanácsokat adjak egy német kancellárnak?” – tette fel a költői kérdést a német fővárosban Magyar Péter, akit meglepően hamar fogadott Friedrich Merz. A német kancellár szemlátomást örül a Tisza-kormánynak és a magyar-német kapcsolatok új kezdetéről beszélt – ezen egyelőre az sem változtat, hogy Ukrajna kérdésében már érezhető némi konfliktus. Nagyító alatt ezúttal a berlini Magyar-vizit.  
Nemzetközi A halak sorsán múlhat, hogy Norvégia megtesz-e egy sorsdöntő lépést
Privátbankár.hu | 2026. június 2. 13:12
Megőrült a világ a norvég külügyminiszter szerint, nekik is újra kell gondolniuk az unióhoz fűződő viszonyt.
Nemzetközi Akár kövekkel is tovább harcolna az amerikaiak ellen az iráni haderő fontos vezetője
Privátbankár.hu | 2026. június 2. 12:46
Nem fogják megadni magukat.
Nemzetközi Tekerne egyet a migrációs szabályozáson az unió
Privátbankár.hu | 2026. június 2. 10:44
Szigorítanák a szabályokat, de még több uniós intézménynek is rá kell bólintania a módosításra.
Nemzetközi Teljesen kiborult Trump: „Mi a fenét művelsz?” – kérdezte nagy barátjától
Privátbankár.hu | 2026. június 2. 10:21
„Nélkülem börtönben lennél” – vágta még az amerikai elnök az izraeli miniszterelnök fejéhez.
Nemzetközi Megvan, miről tárgyal ma Magyar Péter a német kancellárral
Privátbankár.hu | 2026. június 2. 10:08
A magyar miniszterelnököt Berlinben, hivatalában látja vendégül Friedrich Merz.
Nemzetközi Nyugat-európai külügyminisztert fogadott Orbán Anita
Privátbankár.hu | 2026. június 2. 09:26
A magyar külügyminiszter hétfőn a Külügyminisztériumban fogadta holland kollégáját, Tom Berendsent.
Nemzetközi Kisajtolta a libanoni tűzszünetet Izraelből Trump, Netanjahu kapott is a fejére
Privátbankár.hu | 2026. június 2. 08:13
Nemet kellett volna mondania az amerikai elnöknek?
Nemzetközi Volt egy kis „fennakadás”, de jövő hétre már tényleg békét vár Trump
Privátbankár.hu | 2026. június 2. 07:08
De az Egyesült Államoknak az elnök szerint van ideje.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG