A Budapesti Értéktőzsde oldalán megjelent értesítés szerint Csányi Sándor, az OTP elnök-vezérigazgatója összesen 445,5 millió forint értékben hívott le OTP-részvényt. Egészen pontosan 40 824 darabot, 10 913 forint/darab áron a kedvezmenyes részvényvásárlási program keretében.
Ez jelentős diszkont ahhoz képest, hogy most a tőzsdén 14 500 forint körül forog a bankpapir.
A múlthetihez képest, egyelőre kevésbé tűnik sikeresnek az ukrán művelet.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




