Itt van minden, amit az Otthon Start programról tudni kell, mielőtt belevágna

Szeptembertől indul az Otthon Start Program, amely akár 50 millió forintos, fix 3 százalékos, államilag támogatott kamatozású hitellel segíti a lakást vásárlókat, építőket – családi állapottól és gyermekszámtól függetlenül, gyermekvállalási kötelezettség nélkül. Összeszedtük a legfontosabb tudnivalókat az igénylés feltételeiről.
Itt van minden, amit az Otthon Start  programról tudni kell, mielőtt  belevágna
3p

Nagyot estek idén a kriptoeszközök, bár az idei mélyponthoz képest elkezdődött a visszakapaszkodás, továbbra is erős volatilitásra számít szakértő kollégánk. Tényleg elkezdődött a tisztulás a piacon, és a csupán spekulatív céllal életre hívott eszközök hamarosan eltűnnek? Belátható időn belül kiderül, hogy mely kriptodevizák lesznek azok, amelyek hosszútávon is talpon tudnak maradni? Értékteremtő vagy értékmegőrző funkciója lesz ezeknek az eszközöknek? Ezekre és még sok más kérdésre keresték a választ legújabb Klasszis podcast műsorunkban kollégáink, Eidenpentz József és Király Béla.

Tízezres nagyságrendű kriptoeszköz forog most is a piacokon, már csak a számosságuk okán is indokolt lenne a konszolidáció. Ugyanakkor az gyakorlatilag megjósolhatatlan, hogy ezek közül melyek lesznek azok, amelyek talpon maradnak, noha alakulóban van egy új szakma a kriptoelemzés. Kollégánk, Eidenpentz József többek között arra hívta fel a figyelmet, hogy ezeknél a devizáknál továbbra is nagyon szélsőséges mozgások láthatóak és feltételezhető, hogy általában véve nem fog látványosan mérséklődni. Ugyanakkor a legismertebb kriptodeviza, a Bitcoin esetén már láthatóak a konszolidáció jelei, hiszen a korábbinál lomhábbak lettek a kilengései.

A műsort itt hallgathatja meg:

A beszélgetést augusztus 15-én, hétfőn rögzítettük.

Hogyan hallgassunk podcastet?

A podcastet a fenti lejátszóval az mfor.hu és a privatbankar.hu oldalán is meghallgathatja.

Az optimális podcast-élményhez a podkaszt.hu korábbi leírását idézzük.

A podkaszt lételeme hogy nem kell helyhez kötve hallgatni. Ezért legjobb élményt a eszközökön nyújtják, legyen az akár telefon, akár tablet. Ebből kifolyólag az ezen eszközökre írt programok is nyújtják a legtöbb szolgáltatást. Például:

- Saját kereshető adatbázis
- Lassított / gyorsított lejátszási sebesség
- Könyvjelzők, fejezetek
- Adásnaplók megjelenítése

 

Ezeket szinte az összes nagyobb lejátszó tudja, de attól függően hogy milyen eszközön szeretnéd hallgatni,  itt találhatsz párat induláshoz >>

Ezekben a lejátszókban megtalál minket Klasszis podcast néven! Május 10-étől kéthetente új adásainkkal is találkozhat ezeken a linkeken. Addig is:

A műsor oldala az Anchor FM-en >>

Kövessen és hallgasson minket Spotify-on! >>

Podcastünk az Apple Podcasts-en >>

A podcast RSS feedje itt található >>

Részvényárfolyamok

részvény ár min max változás vétel eladás forgalom deviza dátum idő
OTP 29720 29650 30160 -0,73% 29730 29760 7 142 807 770 HUF 2025-09-09 16:41:28
MOL 2888 2870 2898 +0,28% 2886 2890 671 273 794 HUF 2025-09-09 16:39:10
MTELEKOM 1850 1850 1896 -1,70% 1850 1854 1 002 966 730 HUF 2025-09-09 16:40:16
RICHTER 10380 10320 10450 0,00% 10360 10380 631 827 590 HUF 2025-09-09 16:40:23
OPUS 553 550 560 -1,07% 552 554 36 554 885 HUF 2025-09-09 16:28:29
A fentiek 15 perccel késleltetett adatok, melyeket a Portfolio TeleTrader Kft., a Budapesti Értéktőzsde hivatalos adatszolgáltatója biztosít számunkra.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Részvény / Deviza / Áru Rekord zárás után emelkedéssel nyitottak az amerikai tőzsdék
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 9. 16:12
Emelkedéssel nyitottak az amerikai értékpapírpiacok kedden.
Részvény / Deviza / Áru A Magyar Telekom már kevésbé szenved
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 9. 14:59
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 0,12 pontos nyitás után csökkent kedden kora délutánig.
Részvény / Deviza / Áru Egyéves csúcson a forint – de miért is?
Eidenpenz József | 2025. szeptember 9. 14:10
Viszonylag erős a forint, amihez az MNB-elnök nyilatkozata és a gyenge dollár is hozzájárulhatott. De ezen kívül a forintot erősítő spekuláció is kialakult. Vége a több évtizedes, apránkénti kúszó leértékelésnek? Hogy állunk a lengyelekhez képest?
Részvény / Deviza / Áru Fájdalmasan indult a kedd a Magyar Telekomnak
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 9. 11:47
Délelőtt több mint 1 százalékkal csökkent a Magyar Telekom részvényeinek értéke, a Mol viszont erősödni tudott.
Részvény / Deviza / Áru Rég látott pánikot okozott egy választási kudarc
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 9. 10:38
Nyekkentek az argentin piacok.
Részvény / Deviza / Áru Emelkedett a Brent-olajár, a párizsi tőzsde is tartja magát
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 9. 09:38
A francia kormányválság közepette 0,2 százalékos emelkedéssel indított a párizsi tőzsde, a BUX szintje alig változott a hétfői záróértékhez képest.
Részvény / Deviza / Áru A forinttal és az euróval szemben is tovább gyengült a dollár
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 9. 07:41
Két éve nem volt ilyen: 333-mal kezdődik a dollár-forint árfolyam.
Részvény / Deviza / Áru Közeleg a Fed ülése, emelkedtek az amerikai tőzsdei mutatók
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 9. 07:16
A Nasdaq emelkedett a legnagyobb mértékben, de a Dow Jones és az S&P 500 is jól zárta a hétfőt.
Részvény / Deviza / Áru Erre számíthat, ha hétfőn akar eurót venni
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 8. 18:56
Vegyesen alakult a forint árfolyama a főbb devizákkal szemben hétfőn estére a reggeli szintekhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben.
Részvény / Deviza / Áru Csak a Richter maradt talpon hétfőn
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 8. 18:37
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 205,05 pontos, 0,2 százalékos csökkenéssel, 102 973,66 ponton zárt hétfőn, teljesítménye elmaradt az európai piacokétól.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG