A spanyol királyi klub közlése szerint 2023-as bevételük 1,073 milliárd euróra rúgott, a nettó nyereség pedig - a játékostranszferek nélkül - megközelítőleg 16 millió eurót tett ki.
A 2023/24-es szezonban Bajnokok Ligája-győztes, a spanyol bajnokságot és a spanyol szuperkupát egyaránt megnyerő csapat tulajdonosai a 230 millió eurós bevételi többlet révén 27 százalékos növekedést könyvelhettek el az előző pénzügyi évhez képest. (MTI)
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




