Csányi Sándor üzleti repülőgépét veheti meg a kormány, a Magyar Nemzet értesülései szerint milliárdokért. A gép a honvédséghez tartozhat majd, a karbantartását pedig magáncég végezheti.
A lap megjegyzi, hogy a WizzAirrel történő kormányzati együttműködés eddig működőképes volt, bár vannak nehézségei, ráadásul a környező, szegényebb országokban is telik kormánygépre.
Bejelentették, hogy ellenőrzéseket fognak végezni Iránban az ország és az Egyesült Államok közötti előzetes békemegállapodás értelmében.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




