A kormány költségvetési forrásból 4,4 milliárd forinttal járul hozzá a nyíregyházi beruházáshoz, amely azért is kiemelt jelentőségű, mert egy ilyen mértékű munkahelyteremtés rendkívül fontos az országnak azon a részén. A fejlesztéssel kétszeresére nő a nyíregyházi gyár mérete - mondta Szíjjártó Péter, külgazdasági és külügyminiszter.
Októberben még egy kisebb, 7-9 milliárdos beruházásról adtunk hírt. A dán Lego-csoport 2014. márciusában adta át több mint 60 milliárd forintból felépített második gyárát Nyíregyházán.
Gyengült kedden a forint a főbb devizákkal szemben a kora reggeli jegyzéséhez képest a bankközi piacon.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




