Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) végleg kivont a forgalomból több tételt a Calcium-Sandoz pezsgőtablettákból, mert azokban túl sok elemi szennyezést, ólmot találtak - írta hétfőn az Index.
Ugyanakkor ezzel még nincs vége a vizsgálatnak. A portál kedden azt írta az OGYÉI közleménye után: "minden további forgalomban lévő Calcium-Sandoz pezsgőtabletta tételre továbbra is érvényes a korábbi, 2018. május 18-án kelt felfüggesztő határozat".
Közzétették a tervezett kvóták számait is.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




