3p

Klasszis Egészséggazdaság és Longevity Konferencia 2026

A platform, ahol az egészségügyi ökoszisztéma kulcsszereplői – gyártók, szolgáltatók, biztosítók, döntéshozók – közösen gondolkodnak az iparág jövőjéről.

Vegyen részt Ön is!

Részletek >>

A kihelyezett frakcióülésen beszélt, Balatonfüreden.

A Fidesz-KDNP Balatonfüredre kihelyezett frakcióülésén Orbán Viktor miniszterelnök zártkörű beszédében hangsúlyozta, hogy a jelenlegi nemzetközi helyzet Donald Trump hatalomra kerülésével érdemben megváltozott, erről a kormánypárti Magyar Nemzet írt.

„Az elmúlt 15 évben ellenszélben voltunk, most hátszelünk van” – fogalmazott Orbán Viktor, aki szerint a korábbi globalista liberális ideológia Washingtonban elvesztette befolyását, helyette egy nemzeti gondolkodású, bevándorlásellenes kormány lépett hivatalba, amely Magyarországot partnerként kezeli. Szerinte „a Soros-hálózat elvesztette Washingtont, az új kormány megkezdte a hálózat felszámolását, ez pedig azt jelenti, hogy a dolláresőnek vége, Sorosék már csak Brüsszelre és az európai adófizetők pénzére számíthatnak.”

A miniszterelnök hozzátette: „De többet nem fogják guruló dollárokkal fizetni a zsoldosaikat Magyarországon. Politikai korrupció az, amikor valakit azért fizetnek, hogy azt írja, azt mondja, amit kérnek. Ezen a ponton Orbán Viktor arra kérte a képviselőket, hozzanak szigorú törvényeket, és akik részesültek ezekből a pénzekből, azokat tiltsák ki Magyarországról.”  De többet nem fogják guruló dollárokkal fizetni a zsoldosaikat Magyarországon. Politikai korrupció az, amikor valakit azért fizetnek, hogy azt írja, azt mondja, amit kérnek. Ezen a ponton Orbán Viktor arra kérte a képviselőket, hozzanak szigorú törvényeket, és akik részesültek ezekből a pénzekből, azokat tiltsák ki Magyarországról.

A kihelyezett frakcióülésen ecsetelte az ellenségeket Orbán Viktor
A kihelyezett frakcióülésen ecsetelte az ellenségeket Orbán Viktor
Fotó: Máthé Zoltán / MTI

Brüsszel, újra

„Hazánk igazi politikai ellenfelei Brüsszelben vannak. Meg akarják buktatni a nemzeti kormányt, és bábkormányt akarnak ültetni a magyarok nyakába, meg akarják mondani, mi magyarok mit tehetünk és mit nem. Ők a Birodalom, és mi vagyunk a lázadók, akik ezt meg fogjuk akadályozni” – mondta a Magyar Nemzet szerint a kormányfő.

Orbán Viktor a háborús helyzetről is beszélt: „Trump elnök világossá tette, hogy békét akar, a béketárgyalások már el is kezdődtek a két nagyhatalom között, és ebből Európát kihagyták.” Kifejtette, hogy Magyarország továbbra is a fegyverszünetet és a békét támogatja, mert „a béke nekünk csak jól jöhet, csökkennek az energiaárak, felélénül a kereskedelem, erősödik a gazdaság.”

A beszéd végén a miniszterelnök azt ecsetelte hogy „mi vagyunk azok, akik lázadunk a Birodalom ellen, a magyarokért, hogy ne tudják ránk kényszeríteni Brüsszelből az akaratukat.” Állítása szerint „a kereskedelmi multik, az energiacégek, a külföldi bankok minél több profitot akarnak hazavinni innen is. Itt még tudnának ezek a cégek pénzt keresni, mert a magyar emberek érdekében eddig megakadályoztuk őket ebben.”

 

 

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Az ukrán nagykövetség az orosz kézjegyet látja a Magyarországon elfogott pénzszállítók ügyében
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 19:25
Túszejtés és vagyon eltulajdonítása miatt büntetőeljárás indult Ukrajnában a Magyarországon elfogott ukrán pénzszállítók ügyében.
Közérdekű Videón az ukrán pénzszállítók elfogása, a kormány posztolta ki
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 17:35
A Terrorelhárítási Központ felvételén a teljes rajtaütés megtekinthető.
Közérdekű Ukrán bankárok jönnek Magyarországra, hogy tisztázzák a lefoglalt pénzszállítók ügyét
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 13:32
Budapestre utaznak az Oschadbank (ukrán állami takarékbank) lefoglalt járművei és pénzszállítói ügyében a pénzintézet munkatársai. 
Közérdekű Így térhetnek haza a háborús zónában rekedt magyarok: Szijjártó Péter bejelentést tett
Privátbankár.hu | 2026. március 5. 11:16
Hozzávetőleges menetrend készült a mentesítő repülőjáratokról, itt van, honnan és mikor indulhatnak a gépek.
Közérdekű Csendben rombol: egyre több magyart érint a fel nem ismert cukorbetegség
Privátbankár.hu | 2026. március 3. 11:23
Az összes hazai haláleset 2,4 százalékát a cukorbetegség okozza.
Közérdekű Kiderült, kik vezetik a Tisza Párt listáját
Privátbankár.hu | 2026. március 3. 09:12
Magyar Péter elárulta az első öt nevet.
Közérdekű Ami a profiknak munka, másoknak szenvedélyes szórakozás
Privátbankár.hu | 2026. március 2. 19:12
A hivatásos  teniszezők életét a versengés, az eredmények hajszolása jellemzi. A profi teniszezők valóságáról tett őszinte vallomást legutóbb a Dubajban játszó Daniil Medvedev, csatlakozva többek között Iga Swiatek, Carlos Alkaraz és Novak Djokovic korábbi véleményéhez. Mindannyian arra panaszkodtak, hogy az ATP pontok gyűjtési kényszere miatt évente negyven héten kell játszaniuk, utazva versenyről versenyre, ami a játékosok túlterheléséhez, gyakori sérülésekhez vezet. 
Közérdekű Máris háromszor annyi magyar kér segítséget az Iráni válság miatt
Privátbankár.hu | 2026. február 28. 21:41
Nap elején még sokkal kevesebben jelentkeztek, de mostanra megugrott a külügytől segítséget remélők száma.
Közérdekű Megmenekült Pilisjászfalu az akkufeldolgozótól
Privátbankár.hu | 2026. február 28. 11:58
Sikeresen érveltek a kormányhivatalnál.
Közérdekű Tankoljon meg még ma, mert durva áremelkedés lesz péntektől a kutakon
Privátbankár.hu | 2026. február 26. 11:56
Jön az áremelkedés a hétvégén.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG