2p

Nézegesse velünk a jelölteket.

Laptársunk, a szintén a Klasszis Média által kiadott Mfor közzétette legfrissebb térképét, amelyen a Tisza Párt pénteki jelöltállítása után bejelentettek indulók tekinthetők meg az egyéni választókerületek szerint. Nézze meg, az ön régiójában ki lesz a Tisza Párt jelöltje:

Az Mfor cikkében emellett néhány érdekes várható összecsapást is kiemelt, hiszen az Orbán-kormány két jelenlegi minisztere várhatóan ott lesz a következő hetekben-hónapokban bejelentendő kormánypárti jelöltek közt az egyéni választókerületekben. 

Tuzson Bence igazságügyi miniszterre viszont úgy tűnik, hogy komoly megmérettetés várhat áprilisban, a Dunakeszi központú, Pest vármegye 5. választókerületben ugyanis kemény csata ígérkezik. Ahogy a Telex felhívta a figyelmet, a 2024-es EP-választásokon, ahol először mérettette meg magát a Tisza, rendkívül szoros listás végeredmény született: a kormánypártok 36,1 százalékos eredménnyel maradtak alul a Tisza 36,3 százalékával szemben. A választókerületet 2014 óta képviselő miniszternek tehát lehet aggódnivalója, mikor összecsap a tiszás kihívó Miskolczi Orsolyával, aki a hétköznapokban egyébként jogászként keresi a kenyerét.

Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési minisztert, aki 2022-ben négy év kihívás után tért vissza egyéni képviselőként, Veszprém vármegye 3. választókerületében a legutóbbi választásokon majdnem megtréfálta az összellenzéki jelölt: Rig Lajos 44,51 százalékot ért el, míg a miniszter 50,7 százalékot. Az EP-választások eredménye azonban Navracsics számára bizakodásra adhat okot, ugyanis a Tisza 28,1 százalékot ért el a választókerületben, míg a kormánypárti lista 46 százalékot hozott. A kihívója ezúttal Balatincz Péter, az ajkai kórház traumatológiai osztályának főorvosa lesz a Tisza színeiben.

További részletek laptársunk, az Mfor cikkében. >>>

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Csúcsra jártak a légkondik, két éves rekordot döntött az áramfogyasztás
Privátbankár.hu | 2026. június 30. 14:48
A hőkupola hozta a fogyasztás felfutását. 
Közérdekű Vége, ennyi volt! Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal
Privátbankár.hu | 2026. június 30. 13:13
Csak politikai szándékot és érdekeket szolgált az intézmény.
Közérdekű „Pont 36 évet késtünk vele” – több évtizedes mulasztást kezd el törleszteni a parlament
Imre Lőrinc | 2026. június 30. 10:01
Bujdosó Andrea, a Tisza frakcióvezetője és Melléthei-Barna Márton, a kormánypárt frakcióvezető-helyettese arról beszéltek a parlament keddi, rendkívüli ülése előtt, hogy elindulhat az ügynökakták nyilvánosságra hozatalával kapcsolatos vita a parlamentben.
Közérdekű Tényleg érkezik egy fontos delegáció – Magyar Péter is meghívta őket
Privátbankár.hu | 2026. június 30. 08:44
Sulyok Tamás is kereste a küldő testületet az alkotmány módosításával kapcsolatosan.
Közérdekű Itt a dokumentum: Ruff Bálint viszi az MCC-t
Privátbankár.hu | 2026. június 30. 06:37
Áder János alapítványát is érintheti a kormány változtatása.
Közérdekű Magyar Péter a rendkívüli időben: cseppről cseppre kérte az országot
Privátbankár.hu | 2026. június 30. 06:08
Minden magyarhoz szólt az extrém körülmények miatt közösségi oldala segítségével.
Közérdekű Sokat veszítenek a társasházak az új plakátszabályozással
Privátbankár.hu | 2026. június 29. 17:46
Megreguláznák a plakátpiacot Magyarországon. Bizonyos méret fölött tilos lesz köztéri reklámhordozókat kihelyezni, és az építési hálók is eltűnhetnek. Ki lesznek a nyertesei és ki a vesztesei ennek az intézkedésnek? Erről is beszélt Herman Bernadett, a Privátbankár vezető szerkesztője a Trend FM hétfői adásában. 
Közérdekű Megvannak az új NAV-vezetők
Privátbankár.hu | 2026. június 29. 10:45
Kármán András pénzügyminiszter kinevezte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal új vezetőit. Alapos szakmai egyeztetések után, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal elnöke Tamásné Czinege Csilla lesz, aki a kormányváltás óta már gyakorolta az elnöki jogkört. A NAV adószakmai elnökhelyettesének pedig Czöndör Szabolcsot nevezik ki.
Közérdekű Elsöprő győzelemmel nyertek a franciák és a belgák, de egy újonc is örülhetett a foci-vb-n
Privátbankár.hu | 2026. június 27. 08:33
Évtizedek óta nem látott gyorsaságú mesterhármas is született.
Közérdekű Tízezer vélemény érkezett: Magyar Péter szerint 95 százalék támogatja a 12 éves képviselői plafont
Privátbankár.hu | 2026. június 26. 19:48
Már tízezer észrevétel érkezett az alaptörvény tervezett módosításához, és ezek döntő többsége támogatja a parlamenti képviselői mandátumok időkorlátját – erről számolt be Magyar Péter, aki szerint a javaslat régóta szerepel a Tisza programjában.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG