1p

Csatlakozzon az év egyik legfontosabb egészségügyi szakmai eseményéhez,
ahol a finanszírozási kihívásoktól kezdve a menedzserbetegségek kezelésén át egészen a legújabb digitális egészségügyi megoldásokig minden fontos témát érintünk!

Egészséggazdaság - Menedzser egészség 2025. március 27-én
Merkely Bélával, Kóka Jánossal, Kulja Andrással, Zacher Gáborral
és más neves szakértőkkel - jelentkezzen március 11-ig kedvezményes áron!

Részletek és jelentkezés itt!

Legalábbis ma pont úgy néz ki, ahogy a másnaposok szoktak.

Mutatjuk is a képet, amely kampánycsapata társaságában ábrázolja a hódmezővásárhelyi politikust a helyi Vuk Vendéglőben. A fotót egyébként maga Lázár János tette közzé Facebook oldalán néhány órája:  

Ébredés egy hosszú éjszaka után. Fotó: Facebook/Lázár János
Ébredés egy hosszú éjszaka után. Fotó: Facebook/Lázár János

Azt persze nem tudhatjuk, hogy miért ilyen furcsán meggyötört az arca, még az is lehet, hogy csak a kimerítő kampány okozta fáradtság ült ki vonásaira.

És persze abban sincs semmi, ha esetleg megnyomta a tegnap esti bulit, és csak hajnaltájt került ágyba. Hangerőből és pezsgőből mindenesetre nem volt hiány mutatjuk:

Hangulat a tetőfokon. Fotó: Facebook/Lázár János
Hangulat a tetőfokon. Fotó: Facebook/Lázár János

A fideszes országgyűlési képviselőnek van oka az örömre, hiszen fölényesen megnyerte választókerületét az egyesült ellenzék miniszterelnök-jelöltjével szemben: csaknem 7 ezer szavazattal győzte le Márki-Zay Pétert.

Lázár János amúgy nemrég volt Klasszis Klubunk vendége. Akkor kijelentette: nincs keresnivalója a politikában, ha nem választják meg képviselőnek.

Korábban pedig egy nagyinterjút is csináltunk vele. Kiváló jósnak bizonyult, hiszen már akkor megmondta: Orbán Viktor örök.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Makro / Külgazdaság Csak nem ezért előzhette be Lázár János Nagy Mártont Orbán Viktornál?
Privátbankár.hu | 2025. március 4. 15:42
Nem igazán volt érthető, a kormányfő miért az építési és közlekedési minisztert bízta meg azzal, dolgozzon ki javaslatot a készpénzhasználat alkotmányos joggá emeléséről. 
Makro / Külgazdaság Irtózatos fegyverkezést hirdethet az EU, beáldozhatja az életszínvonal növelését is
Privátbankár.hu | 2025. március 4. 11:22
Az Európai Bizottság több elemből álló fegyverkezési javaslatot terjeszt a tagállamok elé, aminek eredményeként Magyarország éves GDP-jének négyszeresét költhetik Európa biztonságának erősítésére.
Makro / Külgazdaság Sokkoló előrejelzés jött: teljes fordulat jöhet Trump miatt
Privátbankár.hu | 2025. március 4. 11:01
Az Egyesült Államokban a jegybank szerepét betöltő Fed atlantai részlege kidolgozott egy mutatót, ami arról híres, hogy jól jelzi előre az amerikai gazdaság növekedését. Ez a most vörösen világít, ami arra utal, hogy jön a Trumpcession.
Makro / Külgazdaság Donald Trump újabb meghökkentő ötlettel állt elő
Privátbankár.hu | 2025. március 4. 10:03
Donald Trump az Egyesült Államok elnöke utasította kormányának illetékes tárcáit, hogy vizsgálják meg, hogyan lehetne enyhíteni országa szankcióit Oroszországgal szemben.
Makro / Külgazdaság Súlyos döntés született Washingtonban: mi lesz most Ukrajnával?
Privátbankár.hu | 2025. március 4. 09:21
Az Egyesült Államok leállítja az Ukrajnának szánt segélyszállítmányokat. 
Makro / Külgazdaság A szegények helyett a gazdagokat támogatja az Orbán-kormány
Privátbankár.hu | 2025. március 4. 09:02
Annyira jól megy az országnak, hogy még a milliárdosokat is közpénzzel kell megsegíteni.
Makro / Külgazdaság Magyarország elkerülte a legrosszabbat, de ez így akkor is nagyon harmatos
Privátbankár.hu | 2025. március 4. 08:30
A múlt évet a kiigazított adatok szerint 0,6 százalékos emelkedéssel fejezte be a magyar gazdaság. Legalább nem került mínuszba. 
Makro / Külgazdaság Trump betartotta az ígéretét, megindult a lejtmenet
Privátbankár.hu | 2025. március 4. 07:51
Az Egyesült Államok keddtől kiveti a 25 százalékos büntetővámot a kínai és kanadai termékekre. Kína sem marad ki a szórásból. 
Makro / Külgazdaság Ezt hozta a háború: csevegés helyett hallgatnak az oroszok az orvosi várókban, sokan pedig a rossz és a rosszabb közül választhatnak
Privátbankár.hu | 2025. március 4. 07:17
A háború három évét közvetlenül azok szenvedték meg Oroszországban, akik elvesztették hozzátartozójukat. Az embereket csendben emészti fel a távoli és a közeli erőszak tombolása.
Makro / Külgazdaság Inflációs adat érkezett az euróövezetből, íme!
Privátbankár.hu | 2025. március 3. 19:56
Kérdés, itthon is így alakult-e az év második hónapja.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG