|
| Tüntetés a Nyugatinál december 14-én. MTI/Mohai Balázs |
A képviselet Facebook-posztjában arra hívja fel a Magyarországon élő spanyolok figyelmét, hogy az elmúlt napokban Budapesten és más magyar városokban is „különböző tüntetések” voltak.
Egyúttal azt ajánlják, hogy tartsák magukat távol az ilyen eseményektől, mivel ezek akár erőszakba is torkollhatnak.
|
| Forrás: Spanyol Nagykövetség/Facebook |
A tüntetések nemzetközi visszhangjáról itt és itt írtunk, az MTVA "ostromával" kapcsolatos jegyzetünket pedig itt olvashatja.
Még van lehetőség az ukrajnai háború diplomáciai eszközökkel történő rendezésére – jelentette ki Szergej Lavrov orosz külügyminiszter.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




